Jak obstawiać zakłady na sporty wirtualne? Poradnik 2024

zloty bonusowe sts

Jak obstawiać zakłady na sporty wirtualne? Poradnik 2024

Zakłady na wirtualne dyscypliny sportowe ostatnio zanotowały spory wzrost zainteresowania, a to głównie z racji tego, że stały się one główną alternatywą do normalnych zakładów, z racji tego że przez pandemię zostały one na jakiś czas wstrzymane – ale czy to wszystko, co można powiedzieć o tzw. ,,virtualach”? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak obstawiać zakłady na sporty wirtualne? Poradnik 2021

Jak obstawia się ten rodzaj zakładów?

Zakłady na sporty wirtualne wyglądają w ten sposób, że za pomocą specjalnego algorytmu zostaje przygotowana wizualizacja danego spotkania sportowego, pomiędzy drużynami które naśladują te prawdziwe. Typowanie wirtualnych sportów jest dość trudne, ponieważ algorytm nadaje grze pewien stopień losowości, co oznacza, że trudno jest dokładnie przewidzieć, kto wygra mecz lub czy twój zakład będzie udany. Na taki rodzaj zakładów bukmacherskich ważne jest to, aby obstawiać tylko małe zakłady, aby uniknąć dużych strat.

Mniejszy zakład oznacza oczywiście, że jeśli wygrasz, wygrasz mniej, ale nawet niewielka wygrana może zostać łatwiej przełknięta, podczas gdy mała przegrana oznacza, że możesz łatwiej przyjąć to, aniżeli gdybyś stracił wiele, prawda?

Nigdy nie staraj się nadrobić swoich strat na zakładach wirtualnych!

Jednym z najłatwiejszych sposobów na utratę pieniędzy w wirtualnych sportach jest próba nadrobienia swojej straty. Zwykle dzieje się tak, że zwykle zwiększasz straty w szybszym tempie, zamiast odzyskiwać swoje środki. Jeśli trudno Ci wygrać w wirtualnych sportach, lepiej będzie, jeśli będziesz obstawiał mniejsze stawki, bądź też zmień sport, który chcesz obstawiać. Najlepiej będzie, jeśli ten sport będzie mniej zależny od oprogramowania komputerowego.

Jak wygrywać częściej?

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, musisz upewnić się, że twoje możliwości przewidzenia sytuacji będą w miarę zwiększone, poprzez analizowanie sytuacji, bądź też wybierając odpowiednie sporty. Mimo wszystko obstawianie zakładów na sporty wirtualne polecamy w większości osobom, które mają już pewne doświadczenie na przykład przy obstawianiu zakładów na żywo, co pozwala im analizować rozgrywkę ,,w locie”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: LINEBETA1
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: LINEBETA2
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: LINEBETA3

Czy warto jest obstawiać taki rodzaj zakładów?

Otóż jeśli nie masz żadnej innej alternatywy (a w końcu sezony sportowe na piłkę nożną czy inne sporty już się skończyły) to w ostateczności możesz spróbować obstawiać zakłady na sporty wirtualne. Ważne jest mimo wszystko to, aby nie mylić zakładów na sporty wirtualne z e-sportami – to dość częsta pomyłka, jednakże zakłady na e-sport to zupełnie inna kategoria ,,wagowa” jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opublikuj komentarz