Najlepsi legalni bukmacherzy na rok 2024

Najlepsi legalni bukmacherzy na rok 2024

Legalni bukmacherzy to firmy bukmacherskie, które na łamach nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 uzyskały odpowiednie dokumenty na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Oczywiście takiego zezwolenia udziela nasze Ministerstwo Finansów – na ten moment w naszym kraju mamy 16 firm które otrzymały taką licencję – jednakże które z nich – są według nas najlepsze na rok 2024?

najlepsi bukmacherzy 2024

STS – numer jeden wśród Polskich bukmacherów

STS na swoją siedzibę wybrało Katowice, w woj. Śląskim.  W czasach, w których STS powstawało (rok założenia – 1997) jednak – założenie takiej firmy na terenie naszego kraju stanowiło rzadkość na Polskim rynku. Jednakże nie ma co się rozpamiętywać – czas przejść do opisu tej firmy bukmacherskiej! Jeśli chodzi o stronę internetową – to STS przygotowało ją pod każdym kątem profesjonalnie. Na stronie głównej wita nas logo STS, oprócz tego znajdziemy tam wszystkie przydatne nam informacje. Na samej górze, od lewej znajdziemy zakładki dotyczące zakładów bukmacherskich, zakładów live, sportów wirtualnych etc. Witryna internetowa bukmachera została również przygotowana z myślą o ergonomii oraz wygodzie graczy – wystarczy popatrzeć na czat, który jest dostępny na stronie STS. Uważamy że STS jest jedną z najlepszych firm bukmacherskich – dostępnych na Polskim rynku.

sts darmovy bonus

Fortuna – zawsze łeb w łeb z STS

Charakterystyczne żółte logo kojarzy się od razu każdemu – kto choć trochę interesuje się zakładami bukmacherskimi. Firmę bukmacherską fortuna polecamy, każdemu, z racji tego że posiada niską marżę oraz wysokie kursy, ale także w jej ofercie znajdziemy ofercie sporo bonusów oraz freebetów bukmacherskich – oprócz tego mnóstwo funkcji ułatwiających obstawianie. Do jednych z największych zalet Fortuny należy możliwość zakładania konta z opóźnioną weryfikacją danych – tak zwane konto tymczasowe – pozwala nam na obstawianie zaraz po zakończeniu procesu rejestracji. Co najważniejsze, nie ma przy tym żadnych większych ograniczeń, poza możliwością wypłaty przed przesłaniem skanu dokumentu – jeśli tak by było – to oszustwa byłyby tak wielkie, że prawdopodobnie ten bukmacher by zbankrutował. No ale nie dywagujmy już na temat oszustw – według nas Fortuna zawsze depcze po piętach STS – mimo iż nie jest to Polska firma, to i tak jest uważana za jedną z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce.

ETOTO – całkiem świeży bukmacher na Polskim rynku

Legalna firma bukmacherska ETOTO – została założona w 2010 roku w Warszawie, jej prezesem jest Andrzej Rogowski (prezes spółki Multimedia Polska S.A ). ETOTO wyróżnia się na tle innych firm bukmacherskich dość nietypowym zagraniem marketingowym – mianowicie zatrudnia znanych, Polskich dziennikarzy sportowych: Tomasza Smokowskiego, Romana Kołtonia – którzy mają za zadanie być ambasadorami właśnie tej marki. Kolejną ciekawą inicjatywą, której nie posiada żaden inny polski bukmacher jest prowadzenie quizu „Pod Napięciem” na Youtube. Na początku prowadzącym był Michał Pol, natomiast ostatnio coraz częściej pojawia się Jolanta Zastępa. Polega on mniej więcej na tym, że prowadzący zadaje pytanie – jeśli dana drużyna celebrytów odpowie dobrze – otrzymują oni jeden punkt. Jeśli odpowiedź będzie zła – są oni rażeni prądem.

Uważamy że ETOTO jest bardzo pozytywnie i przyszłościowo nastawiony do swoich graczy, nawet jeśli nie interesujemy się zakładami bukmacherskimi – to na ich kanale YouTube znajdziemy coś dla siebie.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opublikuj komentarz