Jak grać w Lotto online? – Poradnik

gry lotto

Jak grać w Lotto online? – Poradnik

Każdy Polak zapewne ,,puścił” kiedyś kupon w Lotto z nadzieją tego, że wygrają miliony. Z miarą rozwoju technologii Lotto online cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych rodaków, dlatego też wiele osób chce dowiedzieć się, jak korzystać z oferty Lotto online. W jaki sposób możemy więc wygrywać kumulacje przez internet albo przez aplikację?

lotto pl polska

Lotto online a lotto stacjonarnie – różnice 

Tak naprawdę Lotto online nie różni się wcale od tradycyjnych zakładów które możemy dokonać w punktach które oferują zakłady Lotto. Nie ma tu najmniejszego znaczenia, jak postawimy nasz typ lotto, czy to przez internet czy też stacjonarnie – na przykład w sklepie. Lotto w końcu nie pobiera żadnych opłat za samą grę w internecie. Dzięki temu obstawianie jest nie tylko wygodne, ale też nic nas nie kosztuje. Pamiętajmy jednak, że lotto jest grą liczbową, więc najpopularniejsze systemy bukmacherskie raczej nie są tutaj odpowiednią strategią gry. Ale o tym opowiemy innym razem.

Miejmy na uwadze że Lotto należy do Totalizatora Sportowego – a jest to firma kontrolowana przez nasze państwo, choć nie da się ukryć że ma ona ogromne możliwości, ponieważ ma ona między innymi na wyłączność licencję na to, aby prowadzić legalne kasyno online. Chociaż tradycyjne zakłady lotto cieszą się sporym zainteresowaniem, Lotto online staje się coraz popularniejszą alternatywą do tego, mimo iż to właśnie stacjonarna usługa jest wśród Polaków najpopularniejsza, ale być może za jakiś czas się to zmieni.

gry lotto pl

Gra w Lotto w online

Aby zagrać w Lotto online, pierwsze co trzeba zrobić, to wejść na oficjalną stronę lotto – czyli gry.lotto.pl, a następnie zarejestrować nowe konto, potem musimy wpłacić odpowiednie środki, wybieramy odpowiednią grę i już możemy obstawiać! Powinniśmy jednak mieć na uwadze to, że tylko na oficjalnej stronie lotto możliwe jest legalne granie przez internet. Nie dajcie się nabrać na lep stron, które oferują pośrednictwo w różnego rodzaju grach podobnych do lotto. Często oferują one “darmowe” kupony na start, ale nie ma to nic wspólnego z legalną grą w lotto online. Co ciekawe sam Totalizator Sportowy oferuje nam kod bonusowy lotto online – jednakże często te oferty są ograniczone czasowo.

W co możemy grać w lotto online?

Nie da się ukryć że przysłowie ,,jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził” tutaj jak najbardziej funkcjonuje, ale na pewno nie da się powiedzieć, iż wybór jest niewielki albo tylko dla mało wymagających osób. Każdy może na oficjalnej stronie Lotto postawić na starego “Dużego Lotka”, a także zdecydować się na postawienie kuponu w Multi Multi, Euro Jackpot czy Mini Lotto – wybór zależy tylko do was.

Gra online w dawnego dużego Lotka – jak to zrobić?

0. Jeśli tego nie zrobiliśmy – rejestrujemy swoje konto na www.gry.lotto.pl, oraz dokonujemy na nie wpłaty

1. Wybieramy 6 z 49 liczb. Na samym zakładzie może się znaleźć ich aż 10. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł. ( Opcjonalnie możemy grać z plusem – Dodanie tej opcji to 1 zł.)

2. Możemy grać na wiele losowań albo subskrybujemy kupon

3. Potwierdzamy zakup

4. Gotowe!

Każdy rodzaj gier Lotto ma swoje zalety oraz wady. W niektórych wygrywa się mniej, ale za to częściej, natomiast są też takie gry, w których padają ogromne kwoty, ale trafienie przysłowiowej ,,dychy” to szansa jedna na milion.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opublikuj komentarz