Jak obstawia się e-sport z sukcesami?

esport sts

Jak obstawia się e-sport z sukcesami?

 Interesujecie się e-sportem już od dłuższego czasu? Znajomi doradzają Wam spróbowanie swoich sił w zakładach na e-sport, ale nie wiecie czym charakteryzuje się taka opcja? Tego dowiecie się już za moment!

e-sport

Zacznij od wybrania odpowiedniego bukmachera

 W pierwszej kolejności należy wybrać dobrą firmę bukmacherską. Ułatwi to Wam później wiele rzeczy – szybko się o tym przekonacie. W tym celu możecie na przykład korzystać z różnych rankingów bukmacherów online. Pomocna klasyfikacje zawierają niezbędne informacje. Można tam znaleźć sprawdzone firmy bukmacherskie, które już od dłuższego czasu działają w branży zakładów na e-sport. Takie podmioty są między innymi całkowicie legalne.

Jak obstawia się e-sport z sukcesami?

Co jeszcze brać pod uwagę wybierając bukmachera?

 Ilość opcji, dzięki którym można wpłacać i wypłacać gotówkę na swoje konto. To nie tylko przelewy bankowe. Często ludzie wybierają również karty płatnicze. Dobry bukmacher internetowy to szeroka oferta zakładów, ale i również opcji oglądania transmisji e-sportowych turniejów. Można wybierać spośród popularnych i mniej popularnych dyscyplin. Poza tym lepiej jest wybrać takiego bukmachera, który już na samym starcie oferuje nam za rejestrację świetny bonus powitalny. 

Jak typować spotkania e-sportowe? 

Na początek należy wybrać konkretną grę i znaleźć dane spotkanie. Potem trzeba dodać wybrane zdarzenie do kuponu. Można grać single lub zakłady akumulowane. Każdy musi określić stawkę, a następnie zatwierdzić kupon. Jeśli coś wygracie, to nie musicie już nic dodatkowo robić, ponieważ gotówka trafi na Wasze konto w sposób automatyczny. W przypadku przegranej, no cóż, tracimy nasze środki, no chyba że nasz kupon był objęty tak zwanym cashbackiem – czyli specjalnym bonusem bukmacherskim, który pozwala nam na to, że jeśli nasz kupon będzie nie trafiony, to środki które obstawiliśmy, trafią z powrotem na nasze konto, co czyni to bardzo atrakcyjną opcją dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich.

Na co uważać przy typowaniu zakładów na e-sport?

Przede wszystkim, na zachowania drużyn rozgrywających dane spotkanie. Zdarzały się afery, gdzie dana drużyna umówiła się z drugą, że jedna z nich przegra umyślnie, przez co spotkanie będzie naturalnie ustawione, przez co nawet jeśli postawiliśmy na silniejszą statystycznie drużynę, to prawdopodobieństwo, że nasz kupon będzie nie trafiony, w tym wypadku będzie równało się 100%.

O czym warto pamiętać typując e-sport?

Na przykład o tym, że zdecydowanie lepiej jest postawić nieco mniej, a kilka spotkań na raz, niż jeden większy zakład na jedno spotkanie, z racji tego że w ten sposób, nawet jeśli część z naszych kuponów będzie nieudana, to te poprawnie wytypowane zrekompensują nam resztę przegranych. Kolejną kwestią, o której warto pamiętać to sprawdzenie przed obstawieniem, czy któreś ze spotkań które mamy ochotę obstawić nie zostało odwołane, bądź też przesunięte w czasie, z racji tego, że aktualnie bardzo wiele spotkań e-sportowych jest przesuwana w czasie, bądź też odwoływana, albo też odbywa się bez udziału publiczności.

Opublikuj komentarz