Jak obstawiać zakłady bez ryzyka? Poradnik bukmacherski 2024

Jak obstawiać zakłady bez ryzyka? Poradnik bukmacherski 2024

Jak obstawiać zakłady bez ryzyka? Poradnik bukmacherski 2024

W ramach nagrody za rejestrację użytkownicy mogą wybrać zakłady bez ryzyka, co jest dość ciekawą opcją. Oznacza to, że nawet jeśli nie uda ci się pierwszy kupon, otrzymasz zwrot pieniędzy. Takie bonusy są jedną z nagród, które gracze zaczynają lubić. Jak więc postawić zakład bez ryzyka? O tym dowiesz się za chwilę!

Jak obstawiać zakłady bez ryzyka? Poradnik bukmacherski 2024

Jak wygląda zakład bez ryzyka?

To popularna promocja oferowana przez wielu bukmacherów w Polsce. Gracze zwykle uważają to za bezpieczny zakład, ponieważ nie ma żadnego ryzyka utraty pieniędzy. Przejdźmy jednak dalej!

Jak to działa?

Oczywiście po wygraniu pieniądze zostaną przelane na nasze konto, a my możemy je wypłacić lub wykorzystać na inne gry u bukmachera. Jeśli przegramy zakład, sytuacja jest jednak inna. Otóż buk może zwrócić nasze pieniądze na konto główne lub konto bonusowe. Jeśli pieniądze zostaną przelane na pierwsze konto, możemy je wykorzystać do woli. Jeśli jednak zostanie przelane na konto bonusowe, zanim pieniądze zostaną zwrócone na nasze główne konto. Zazwyczaj te promocje bukmacherskie są powiązane z innymi bonusami na start, ale zwykle zależą one od warunków zakładów oferowanych przez bukmachera.

Czy warto jest z tego korzystać?

W końcu to świetna okazja, aby zagrać z bukiem bez utraty pieniędzy. Kiedy nie znasz lub nie masz pewności co do zabawy, gra bez ryzyka to świetna okazja bez martwienia się o pieniądze, które można postawić. Ponadto doświadczeni gracze lubią korzystać z tego zakładu bez ryzyka, ponieważ kto nie lubi przecież nie ryzykować pieniędzmi?

Wielu graczy docenia możliwość stawiania zakładów bez podejmowania ryzyka. Jest to interesująca opcja ponieważ pozwala na obstawianie większej liczby zakładów, więc zakłady bez ryzyka mogą sprawić, że poczujesz się bardziej komfortowo podczas gry. Pamiętaj jednak o tym, że takie promocje bukmacherskie mogą nie zdarzać się zbyt często – pandemia również sprawiła, że ciężej jest otrzymać taki bonus, ponieważ bukmacherzy w ten sposób tracą więcej pieniędzy.

Na co należy uważać?

Niektórzy bukmacherzy mają w regulaminie napisane pewne reguły, których trzeba przestrzegać, dlatego też najpierw przeczytaj zasady, ponieważ tylko w tym przypadku możesz być pewien, że Twój zakład nie będzie miał innych trudności w trakcie wypłacania. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na kwotę podaną przez bukmachera, bo wiesz – im większy zakład bez ryzyka, tym lepiej! Warto też wybrać ten rodzaj bonusu, który może błyskawicznie zwrócić środki na konto główne, bo na kontach promocyjnych nie będziesz miał opcji natychmiastowego wypłacenia środków na twoje konto bankowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BET$29
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BET$20
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BET$600

Dlaczego bukmacherzy coraz rzadziej oferują zakłady bez ryzyka?

To bardzo proste – z powodu kolejnych miesięcy pandemii wszystko staje się droższe – w końcu każdy teraz traci, więc nic dziwnego, że legalni bukmacherzy też starają się odkuć – między innymi podnosząc marże, bądź też komplikując oferty bonusów bukmacherskich, czyli sprawiają po prostu, że ciężej je obrócić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opublikuj komentarz