Aplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich

Aplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich

Aplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich

Liczba firm bukmacherskich, które uzyskały licencję Ministerstwa Finansów, systematycznie rośnie. Oznacza to, iż coraz więcej podmiotów ma możliwość oferowania usług hazardowych w Polsce. Duża konkurencja na rynku legalnych bukmacherów wymusza na nich poszerzanie swojej oferty i jej uatrakcyjnienie. 

Aplikacje mobilne legalnych zakładów bukmacherskich

Aplikacje mobilne u bukmacherów

Jednym z istotnych elementów walki o klienta jest dostosowanie swoich usług do wymagań technologicznych. Odpowiadając na to zapotrzebowanie, tworzone są aplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich, które pozwalają na stawianie meczów z poziomu urządzeń osobistych.

STS – aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna STS umożliwia swobodne dokonanie wpłaty i wypłaty oraz wybór interesujących gracza zdarzeń. Dużym udogodnieniem jest funkcja oglądania transmisji na żywo, która pozwala na bezpłatne oglądanie spotkań wielu dyscyplin. 

Ponadto oferowany jest czat z innymi użytkownikami, dostęp do statystyk i sportów wirtualnych. Dla grających na urządzeniach mobilnych, przyznawane są dodatkowo specjalne bonusy i promocje.

Fortuna – aplikacja mobilna

Bukmacher Fortuna również udostępnia aplikację na bardzo wysokim poziomie, którą oczywiście można pobrać na smartfona bezpłatnie. Pozwala ona na dostęp do szybkich płatności takich jak PayU czy portfel elektroniczny Skrill, a także pełnej oferty wydarzeń oraz statystyk. 

Ciekawym rozwiązaniem są również transmisje meczów na żywo i wyniki live, w czasie których można zawierać zakłady na żywo. Aplikacja udostępnia ponadto powiadomienia o rozstrzygnięciach postawionych kuponów.

Totolotek – aplikacja mobilna

Wyróżnia się atrakcyjnymi bonusami dla korzystających z aplikacji. Totolotek mobilny zapewnia bowiem regularne granie bez podatku o niskich wymaganiach, dotyczących minimalnej kwoty i kursu. 

Interesującą funkcją jest ponadto QuickBET, a więc automatyczne tworzenie kuponu na podstawie najpopularniejszych spotkań. Poza tym, udostępnione są wszystkie możliwości, jakie oferuje bukmacher, dla grających z poziomu strony internetowej.

„Korzystanie dzisiaj z aplikacji mobilnych to nie przywilej ale obowiązek bukmacherów. Oczywiście jeśli chcą rywalizować z co raz większą konkurencją zakładów bukmacherskich legalnie działających w naszym kraju.” – ekspert portalu betonline.net.pl

Pozostali legalni usługodawcy, tacy jak forBET, Milenium czy LVBET, również posiadają swoje dedykowane aplikacje. Wszystkie oferowane są w wersji z systemem iOS i Android, tak więc sprawdzą się na każdym urządzeniu. Dzięki temu, obstawianie meczów jest szybkie i wygodne, a dodatkowo dostępne z dowolnego miejsca na świecie. 

Opublikuj komentarz