Betclic.pl najlepszy w Polsce bukmacher?

najlepse bukmacherzy

Betclic.pl najlepszy w Polsce bukmacher?

Betclic to firma bukmacherska, której powstanie datuje się na 2005 rok. Stworzona ona została we Francji przez Nicolasa Beraud’a. Założył on firmę, której początkowy wkład własny wynosił 3 miliony euro. W rozkręcaniu biznesu pomagał mu jego najbliższy współpracownik. Dzięki wyczuciu rynku oraz oczekiwań typerów szybko udało im się podbić francuski rynek zakładów bukmacherskich. Liczba klientów rosła w niesamowicie szybkim tempie. Wzrastały również zyski. Nie umknęło to uwadze potężnym firmom. Trzy lata po rozpoczęciu działalności Francuz otrzymał propozycję nie do odrzucenia – inwestor Mangas Gaming zaproponował, że odkupi od niego 75% udziałów firmy za astronomiczną kwotę 50 milionów euro. Dzięki inwestorowi Betclic bardzo szybko rozwinął się i zaczął podbijać kolejne rynki, w tym także rynek polski. 

Betclic.pl to najlepszy w Polsce legalny bukmacher?

Betclic.pl legalny bukmacher w Polsce

Betclic w chwili obecnej zaliczany jest do grona najpopularniejszych europejskich bukmacherów. W Polsce jednak jego historia jest burzliwa – w 2017 roku firma wycofała się z naszego rynku. Uzasadniała to pojawieniem się nowych przepisów w ustawie antyhazardowej – nakładała ona na bukmacherów szereg rygorystycznych obowiązków. Nie wszyscy bukmacherzy chcieli je spełnić, dlatego zdecydowali się opuścić polski rynek. Jedną z takich firm był również Betclic.pl. Wielu graczy z naszego kraju nie mogło pogodzić się z decyzją Betclic – wysyłali prośby, w których namawiali firmę do powrotu. Apele pomogły – 26 września 2018 roku Betclic z powrotem stał się w pełni legalnym bukmacherem online dzięki uzyskanej od Ministerstwa Finansów licencji. 

W poniższym artykule prezentujemy pakiet najważniejszych informacji odnośnie tego bukmachera – opisujemy najważniejsze elementy jego oferty. Czy Betclic może konkurować z innymi legalnymi bukmacherami jak PZbukczy STS?

Darmowy bonus bez depozytu w STS

Bonusy na powitanie u bukmachera Betclic 

Zakłady bukmacherskie Betclic w zakresie bonusów powitalnych stara się działać podobnie jak najpopularniejsi bukmacherzy na polskim rynku zakładów wzajemnych online. Poniżej opisujemy najważniejsze promocje dla nowo zarejestrowanych graczy tego doskonałego bukmachera. Bonusy i darmowe promocje bardziej atrakcyjne dla graczy niż w STS czy PZbuk?

Cashback 200 złotych w Betclic – najważniejsze założenia promocji

Cashback 200 złotych to podstawowa oferta przeznaczona dla nowo zarejestrowanych graczy bukmachera Betclic. Bonus ten przyznawany jest od pierwszego depozytu. Co to oznacza? Warunki są bardzo proste. Jeśli obstawimy nasz pierwszy zakład w Betclic na sumę 200 złotych, to nawet w przypadku niepowodzenia otrzymamy na swoje konto bukmacherskie zwrot postawionych kosztów. Nie można jednak tego bonusu uznać za najbardziej atrakcyjny – wielu bukmacherów oferuje swoim nowym użytkownikom znacznie ciekawsze promocje. 

Jeśli Betclic.pl chce w jak najszybszym tempie zbudować sobie duże grono zarejestrowanych graczy, powinien w sposób znaczący przemodelować swoją ofertę dla rejestrujących się osób. Dzięki temu z pewnością osiągnie ten cel. 

Kolejną rzeczą, o której powinien pomyśleć Betclic, są kody promocyjne. Bardzo wielu bukmacherów (również tych z krótkim stażem na rynku zakładów wzajemnych) umożliwia rejestrację z wykorzystaniem tego typu kodów – dzięki nim użytkownicy mogą na start uzyskać szereg bardzo atrakcyjnych benefitów.

Inne promocje w Betclic

Poniżej prezentujemy pozostałe promocje w Betclic. Są one znacznie lepsze od tych, które są przeznaczone dla nowo zarejestrowanych graczy. 

Lepsze Kursy

Zasady promocji Lepsze Kursy są bardzo proste. Polega ona na tym, że Betclic każdego dnia na swojej stronie internetowej zamieszcza listę kursów, których wartość została powiększona. Dzięki temu gracze w niezwykle łatwy sposób mogą podbijać swoje wygrane. Gorąco zachęcamy o zaznajomienia się ze szczegółami tej oferty – naprawdę warto!

Zaproś znajomego 

Następna promocja dla stałych graczy bukmachera Betclic. Trzeba przyznać, że jest całkiem atrakcyjna. Dzięki niej za zaproszenie do gry znajomych możemy otrzymać nawet 100 złotych. Eksperci wskazują, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji tego typu. Istnieje jednak jeden poważny mankament tej promocji – nie wiąże się ona z żadnymi korzyściami dla osób rejestrujących się.

Opublikuj komentarz