Jak się gra w bakarata? – poradnik

Jak-sie-gra-w-bakarata-

Jak się gra w bakarata? – poradnik

Bakarat nie był w naszym kraju zbyt popularną opcją. Niektórym też wydaje się, że jest to po prostu ciekawy rodzaj pokera online. Tak naprawdę jest to inny rodzaj gry. Jednakże dzięki unikalnej sytuacji gier karcianych w Polskim internecie, powoli zyskuje on na popularności, przez co uznajemy ją za wartą opisania. Dzisiaj więc opiszemy wam, jak się gra w bakarata!

Jak się gra w bakarata? – poradnik

Reguły gry 

Reguły gry w bakarat są niezbyt skomplikowane. Celem tej gry jest uzyskanie sumy punktów równej 9 lub jak najbliżej tej liczby, dlatego też na początek opiszemy wam jak oblicza się układ kart w bakaracie.

Bonus sts bez depozytu

Sposoby liczenia układu kart w bakaracie

 Karty od dwójki do dziewiątki są liczone zgodnie z wartością liczbową. Karty powyżej dziewiątki są liczone jako zero a asy jako jeden punkt. Rozgrywka w Bakarata rozpoczyna się od gracza po prawej stronie rozdającego i jest kontynuowana w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara. Jeden z graczy zostaje krupierem i jednocześnie rozdaje karty, pozostali gracze nie mają innych funkcji. Stanowisko krupiera jest przekazywane w tym samym kierunku, w którym toczy się obecnie gra. 

Jeśli gramy w bakarata na przykład na zapałki, to krupier obstawia zakład, a pozostali gracze decydują, czy chcą go podbić. Gracz, który wyrówna zakład bankiera, zostaje ,,ambasadorem” pozostałych obstawiających. Jeżeli nikt nie wyrówna zakładu krupiera, ambasadorem zostaje gracz z najwyższym zakładem. Następnie krupier rozdaje po dwie karty dla graczy i dla siebie. Krupier i reprezentant obstawiających sprawdzają karty. Jeżeli dowolny zestaw kart ma sumę punktów równą 8 lub 9, ogłaszają to a następnie wszystkie karty są odsłaniane, wygrywa gracz z bliższą ilością punktów do 9. 

Bakarat online

Każdy zapalony fan karcianek wie, że przez nowelizację ustawy o grach losowych nie mamy zbyt wielu sposobów na grę online. Szczególnie w bakarata. Zagrać w bakarata możemy w STS Betgames. Jest to tak naprawdę jedyna opcja aby zagrać w tą karciankę. 

Czym jest STS betgames?

Otóż betgames to symulowane gry karciane online – możemy legalnie grać u sts w karcianki online, ponieważ tak naprawdę to nie jest gra w karty sama w sobie, tylko obstawianie wyników danej rozgrywki. Wygląda to mniej więcej w ten sposób, że wcielamy się w rolę widza, a na transmisji live widzimy panią krupier, oraz graczy w studio. Naturalnie na początku każdej rozgrywki oznajmia ona nam, kiedy zakłady są przyjmowane, aktualny stan rozgrywki etc. Po zamknięciu zakładów, rozpoczyna się gra w pokera, wojnę, lub też bakarata (zależy co wybraliśmy) i jeśli dobrze obstawiliśmy, to wygrywamy. To czyni rozgrywkę w Betgames zakładami bukmacherskimi, na które firma STS posiada aktualnie pozwolenie, przez co gra na nosie władzy i czyni to legalnie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opublikuj komentarz