1200 złotych bonusu powitalnego w STS!

1200 złotych bonusu powitalnego w STS!

1200 złotych bonusu powitalnego w STS!

Bukmacher STS wychodzi do nowych klientów i oferuje nawet 1200 złotych premii. Bonus powitalny można odebrać już po rejestracji! By zdobyć premiowane środki, należy spełnić kilka prostych warunków.

Warunki uzyskania premii w STS

Pierwszym warunkiem uzyskania premii, jest zarejestrowanie się na stronie bukmachera. Drugim – zaznaczenie chęci przystąpienia do akcji. Trzecim – dokonanie pierwszej wpłaty. Czwartym krokiem jest zajrzenie na swoje konto bonusowe i obrócenie kwotą w celu wypłaty.

Gracze, którzy wpłacą na konto bukmacherskie STS np. 300 złotych, otrzymają premię w postaci 300 złotych. By uzyskać 1200 złotych nagrody, należy zasilić konto na kwotę 1200 złotych. 

Aby móc wypłacić wygrane środki, należy obrócić trzykrotnością przyznanej sumy po kursie co najmniej 1,91. Otrzymując np. 500 złotych premii, należy dokonać obrotu na kwotę 1500 złotych.

Ważne jest, by kupon biorący udział w bonusie powitalnym, był rozliczony jako wygrany.

Jak skorzystać z bonusu powitalnego w STS? 

By móc skorzystać z promocji, należy podczas rejestracji kliknąć opcję ,,chcę otrzymać swój bonus startowy”. Bukmacher STS premie przyznaje automatycznie po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Uwaga! W zabawie nie biorą udziału zakłady typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opublikuj komentarz