Cashout w Betclic – Zamknięcie zakładu

zloty pl cashout

Cashout w Betclic – Zamknięcie zakładu

Betclic stworzył opcję prawie doskonałą. Oferuje swoim graczom zakończenie kuponu jeszcze zanim dojdzie do rozstrzygnięcia wszystkich zdarzeń. Opcja, o której mowa, nazywa się CashOut. Zamykanie zakładu przed zakończeniem wydarzenia to świetna oferta dla graczy.

zloty pl

Czym jest CashOut w Betclic?

CashOut dostępny jest dla użytkowników portalu bukmacherskiego, korzystających zarówno z kuponów pojedynczych, jak i wielokrotnych. 

Otrzymanie wygranej bez rozstrzygania ostatnich meczów jest obecnie możliwe. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zabawie, jest posiadanie aktywnego konta. Dzięki darmowemu kodowi promocyjnemu Promocja019, oferowanemu nowym użytkownikom, można uzyskać zwrot nawet 100% przegranych środków z kuponu.

W CashOucie bukmachera Betclic biorą udział zakłady z zaznaczoną opcją ,,CashOut„. Sposobem na ich wyszukanie jest filtrowanie w kalendarzu. 

Wystarczy umieścić swoje zakłady (pojedyncze, bądź wielokrotne) na kuponie i znaleźć ofertę wypłaty. Dzięki tej innowacyjnej opcji, każdy obstawiający może swobodnie zarządzać swoimi kuponami jeszcze przed zakończeniem wszystkich zdarzeń.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opublikuj komentarz