Jak wykiwać bukmachera?

jak wykiwać bukmachera

Jak wykiwać bukmachera?

Wygrywanie pieniędzy na zakładach bukmacherskich to nie lada wyczyn, jeśli chodzi o większe sumy, ponieważ naturalnie nikt nie ma ochoty wygrywać kilku groszy, tylko od razu najlepiej by było zdobyć kilkanaście tysięcy na jednym zakładzie, czyż nie?

Zacznij od małych sum na zakładach

Obstawianie niewielkich sum na zakładach bukmacherskich jest odpowiednim podejściem do tematu, jeśli chcemy ograć bukmachera, ponieważ obstawianie zakładów za połowę naszego majątku, podczas gdy nie mamy w ogóle pojęcia jak obstawiać nie przyniesie nam korzyści, dlatego też obstawianie małych sum powinno być pierwszą rzeczą, na jakiej należy się skupić. Zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż jeść na przemian ziemniaki i ryż przez następny miesiąc, czyż nie? Dlatego pamiętajmy, aby zawsze obstawiać z głową, a nie bez niej. Niektórzy jednak nie potrafią opanować żądzy ,,adrenaliny” przez co właśnie obstawiają wszystko co mają. Na to właśnie z resztą czekają legalni bukmacherzy, dlatego zawsze podchodź do zakładów bukmacherskich na spokojnie!

Obstawiaj odpowiednie rodzaje zakładów

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują swoim typerom wiele rodzajów zakładów bukmacherskich, ale tak naprawdę tylko niektóre, takie jak na przykład zakład 1×2 (trzydrogowy) są nam w stanie zapewnić odpowiednie szanse na zwycięstwo. Jeśli chodzi o ten rodzaj zakładów bukmacherskich, to polega on na tym, że obstawiamy zwycięstwo gospodarzy (1), remis (X), bądź wygraną gości (2). Jeśli chodzi o ten zakład właśnie, jest to numer jeden wśród najpopularniejszych rodzajów zakładów w piłce nożnej. Taki zakład, biorąc to na ,,chłopski rozum” to szansę na nasze zwycięstwo w tym typie to 33%. Istnieje również zakład dwudrogowy, który nie obejmuje w sobie remisu, więc szansa na wygraną wzrasta aż do 50%. Dodatkowo jeszcze powinniśmy zauważyć to, że najlepiej jest typować zakłady pojedyncze, ponieważ zakłady akumulowane mają szansę na wygraną równą trafienia ,,dychy” w totolotku.

Wykonuj analizę sportową

W większości przypadków przy analizie sportowej staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy, jednakże takowe analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów sportowych, z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje wytypować odpowiedni wynik. 

Korzystaj z for online!

Znajdywanie informacji na forach bukmacherskich może okazać się instrumentalne przy próbie ogrania bukmachera na zakładach sportowych, z racji tego że istnieją takie przypadki, gdzie na wybranych forach bukmacherskich ,,siedzą” osoby, które są blisko związane z topowymi zawodnikami świata sportowego, oraz przez normalną ,,rozmowę” na forach mogą zdradzić względnie nieważne dla nich informacje, które dla nas mogą okazać się bezcenne, dlatego też przeszukiwanie for bukmacherskich pod kątem takich wiadomości powinno stanowić przynajmniej 20% naszych starań, aby ograć bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opublikuj komentarz