Betclic stworzył opcję prawie doskonałą. Oferuje swoim graczom zakończenie kuponu jeszcze zanim dojdzie do rozstrzygnięcia wszystkich zdarzeń. Opcja, o której mowa, nazywa się CashOut. Zamykanie zakładu przed zakończeniem wydarzenia to świetna oferta dla graczy.

Cashout w Betclic – Nowa oferta legalnego bukmachera w Polsce

Czym jest CashOut w Betclic?

CashOut dostępny jest dla użytkowników portalu bukmacherskiego, korzystających zarówno z kuponów pojedynczych, jak i wielokrotnych.

Otrzymanie wygranej bez rozstrzygania ostatnich meczów jest obecnie możliwe. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zabawie, jest posiadanie aktywnego konta. Dzięki darmowemu kodowi promocyjnemu KOD510, oferowanemu nowym użytkownikom, można uzyskać zwrot nawet 100% przegranych środków z kuponu.

bonus cashback legalnego bukmachera betclic
Darmowy bonus legalnego bukmachera Betclic w Polsce

W CashOucie bukmachera Betclic biorą udział zakłady z zaznaczoną opcją ,,CashOut„. Sposobem na ich wyszukanie jest filtrowanie w kalendarzu.

Wystarczy umieścić swoje zakłady (pojedyncze, bądź wielokrotne) na kuponie i znaleźć ofertę wypłaty. Dzięki tej innowacyjnej opcji, każdy obstawiający może swobodnie zarządzać swoimi kuponami jeszcze przed zakończeniem wszystkich zdarzeń.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic.pl najlepszy w Polsce bukmacher?
Następny artykuł1200 złotych bonusu powitalnego w STS!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.