Przede wszystkim to, że to nie mit, że ciężko na nich wygrać. W końcu nawet bukmacher nie wie, co się stanie w trakcie meczu, jednakże w końcu na moderację kursów na zakładach online trafiają tylko najlepsi analitycy od buka. Co więc warto jest wiedzieć o zakładach online, aby zacząć wygrywać?

Zakłady na żywo – co warto jest o nich wiedzieć?

Obstawiaj je mobilnie!

Mimo iż wiele osób lubi obstawiać zakłady na żywo w tradycyjny sposób, to i tak najwygodniej jest obstawiać je mobilnie. W końcu korzystanie z urządzeń mobilnych do obstawiania zakładów na żywo jest bardzo łatwe, a na dodatek u większości dobrych bukmacherów nie zaznamy zacięć transmisji bądź kiepskiej jakości streamu, ponieważ jest to praktycznie wymóg dziś, aby aplikacja była popularna.

Pamiętaj jednak o tym, że pomiędzy wersją internetową a mobilną statystyki, liczba możliwości zakładów, a nawet sporty, na które możemy obstawiać, mogą się nieznacznie różnić. Interfejs powinien być przyjazny i szybki, jednocześnie pozwalając na pełną funkcjonalność produktu do gier. Jest to ważne, ponieważ zakłady na żywo w mobilnej aplikacji bukmacherskiej wymagają szybkiego podejmowania decyzji.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Ocenianie w tym poradniku każdej aplikacji bukmacherskiej zajęłoby naprawdę wiele miejsca, poza tym nikt przecież nie chce czytać całej książki na ten temat, prawda? Jednakże warto wspomnieć, że aplikacja mobilna od STS bardzo dobrze spełnia funkcje oferowane na jej platformie internetowej. Istnieje prawie tyle samo możliwości obstawiania zakładów za pomocą tabletu lub telefonu, jak za pośrednictwem strony internetowej. Interfejs jest prosty i obszerny. W końcu legalny bukmacher STS zadbał o to, aby jego aplikacja bukmacherska wyróżniała się ponad wszystkie – jednakże trochę zbyt mocno odbiegliśmy od tematu zakładów na żywo.

Kto oferuje transmisje na żywo?

Niewielu naszych legalnych bukmacherów może oferować wydarzenia sportowe za pośrednictwem swoich platform, chociaż jak zapewne wiesz, to na pewno takie rzeczy oferuje Fortuna i STS. Dzięki transmisjom możesz oglądać mecze piłki nożnej lub tenisowe na żywo, aby podejmować bardziej przemyślane decyzje w trakcie twojego obstawiania zakładów na żywo.

Pamiętaj też o tym, że oglądając transmisje u legalnych bukmacherów masz dostęp do statystyk, które mogą ci bardzo ułatwić obstawianie twojego zakładu na żywo. Z początku wydaje się to kiepską opcją, ponieważ teoretycznie panel zasłania ci połowę transmisji i nie możesz skorzystać w pełni z transmisji, ale z drugiej strony pomoże ci to przeanalizować daną sytuację, oraz o wiele szybciej zareagować na bieżące zmiany, aniżeli gdybyś musiał to robić przy pomocy transmisji na żywo w telewizji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj!

Nieważne co robisz u bukmachera – czy to są zakłady na żywo, pojedyncze, czy taśmy – zawsze miej ustalony budżet. W takim wypadku nawet jeśli przegrasz wszystko, co wyznaczyłeś sobie na ten miesiąc, to i tak nie narazisz na szwank swojego domowego budżetu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPorady bukmacherskie na rok 2020
Następny artykułObstawianie siatkówki – jak zacząć?
Bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom bardzo korzystne warunki promocji i bonusów za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów. Bukmacher STS to najlepsze zakłady sportowe w Polsce.