Zakład bez ryzyka to doskonały sposób na zachęcenie nowych graczy do rozpoczęcia przygody z obstawianiem. W końcu kto by nie chciał móc wygrać i jednocześnie nie móc przegrać? 🙂

Betfan freebet. Kod promocyjny "BETONLINE" - 50 PLN na obstawianie!
Betfan freebet. Kod promocyjny „BETONLINE” – 50 PLN na obstawianie!

Betfan to legalny bukmacher, którzy zawsze dba o nowych klientów. Osoby, które założą konto na portalu organizatora, wpiszą kod promocyjny ,,BETONLINE” i spełnią jeszcze kilka banalnych warunków, mogą odebrać nie tylko bonus w postaci 3000 złotych, ale także freebet od 20 do 50 złotych. Brzmi kusząco? A to dopiero początek!

Jak wpisać kod promocyjny w Betfan?

Użytkownicy, którzy podczas zakładania konta wpiszą wspomniane hasło, zagwarantują sobie zabawę bez ryzyka. Dla przykładu – jeżeli obstawią kupon o wartości 20 złotych i zostanie on rozliczony jako przegrany, otrzymają zwrot 100% zagranych środków (maksymalnie 50 złotych).

Jak zdobyć bonus w Betfan?

  1. Wejść na stronę Betfan.pl.
  2. Wpisać kod promocyjny BETONLINE.
  3. Wpłacić co najmniej 20 złotych.
  4. Obstawić minimum 2 zdarzenia po kursie min. 2.20.
  5. Cieszyć się wygraną, lub radować z przegranej i freebetu.
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Należy pamiętać o tym, że maksymalna kwota freebetu wynosi 50 złotych. Oznacza to, że jeżeli gracz obstawi kupon za 70 złotych i spełni wszystkie warunki, i tak otrzyma bonus w postaci 50, a nie 70 złotych.

Bukmacher Betfan prowadzi legalną działalność za zgodą i zezwoleniem Ministerstwa Finansów.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł1200 złotych bonusu powitalnego w STS!
Następny artykułW Betfan można obstawiać bez podatku!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.