Co prawda rzadko kiedy opłaca pisać o pojedynczym zdarzeniu, jednakże wybory prezydenckie USA to na tyle ogromne wydarzenie, że jednak wypada napisać o nich samoistny artykuł – czy jednak opłaca się je obstawiać?

Wybory prezydenckie USA na jesieni – czy warto je obstawiać?

Establishment kontra ludzie

Wiele osób nie pamięta wydarzeń sprzed czterech lat – w końcu trochę czasu już minęło, jednakże nietrudno jest sobie przypomnieć ten ,,ból czterech liter” wszystkich, którzy myśleli, że to właśnie Hillary Clinton wygra wybory ( W roli przypomnienia – wybory na prezydenta USA 2016 – Hillary Clinton vs Donald Trump). No dobrze, ale po co wam o tym mówimy? To bardzo proste – ponieważ gracze, którzy uważali, że to właśnie Donald Trump wygra zyskali naprawdę wiele na zakładach właśnie na te wybory. Bukmacherzy w większości myśleli, że to właśnie kandydatka demokratów osiągnie zwycięstwo – jednakże słuchając się tylko establishmentu, zapomnieli o zwykłych obywatelach, którzy po niezbyt udanych rządach Barack-a Obamy po prostu nie mieli ochoty na kolejne cztery lata nieudolnych rządów. To bardzo dobry przykład tego, że zakłady specjalne można wygrywać, na dodatek można się na nich obłowić, jednakże bez wyłapania błędów się nie obędzie. W końcu to był bardzo duży błąd ze strony bukmacherów, jednakże z drugiej strony analitycy zapewne nie wchodzą na takie strony jak 4chan czy reddit, które poniekąd są uważane za ,,rasistowskie” oraz niezbyt odpowiednie dla normalnych ludzi – z czego zapominają również o tym, że tak kiedyś właśnie wyglądał internet – a 4chan jest serwisem, który tak naprawdę zatrzymał się w czasie. Jednakże wróćmy do tego, co czeka nas tej jesieni.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Biden konta Trump – czyli popełnianie tego samego błędu dwa razy

Nie da się ukryć, że mimo iż lewicowy establishment robi co może, tylko aby Trump nie wygrał, to nadal mimo gróźb i próśb nie jest w stanie zmienić zdania zwykłych amerykanów, którzy uważają, że Trump robi dobrą robotę. Ci, którzy śledzili poczynania bukmacherów już w okolicach sierpnia, mogli zauważyć, że znowu dają oni wyższy kurs na Bidena – który jest reprezentantem lewicy. Jednakże kolejne popełnianie błędów legalnych bukmacherów to tylko tak naprawdę plus dla nas – czyli zwykłych graczy, ponieważ wygrana w takim wypadku będzie o wiele bardziej łatwa do osiągnięcia. Niektórzy jednak poszli po rozum do głowy, i aktualnie kurs na obu (na przykład u bukmachera STS) wynosi 1.90. Zapewne im bliżej będzie do wyborów, tym bardziej ten kurs będzie się zmieniał, jednakże szansa na wygraną w tych wyborach – mimo lewicowych zabiegów Donalda Trumpa jest naprawdę wielka. Na jego korzyść przemawia również fakt, że mimo iż tylu wrzuca na Trumpa jaki on nie jest, to z drugiej strony boją się zmiany, a reelekcja prezydenta w USA to dość częsty i popularny zabieg – nie dochodzi przy niej jedynie, kiedy prezydent jest uznawany za słabego, bądź dopuści się czegoś niegodnego wobec narodu amerykańskiego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKilka cech, które każdy typer zakładów na sport powinien posiadać
Następny artykułPorady bukmacherskie dla tych, co chcą wiedzieć więcej o zakładach online!
Bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom bardzo korzystne warunki promocji i bonusów za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów. Bukmacher STS to najlepsze zakłady sportowe w Polsce.