Obstawianie bez podatku – brzmi dobrze? A jakże! Legalny bukmacher Betfan oferuje możliwość zabawy bez płacenia podatku. Jak to możliwe? O tym można przeczytać poniżej.

W Betfan można obstawiać bez podatku!
W Betfan można obstawiać bez podatku!

Premia w postaci 14% przekazywana jest graczom, którzy mając konto u bukmachera Betfan, obstawią kupon na minimum 2 zdarzenia (wybrane przez siebie) po kursie łącznym co najmniej 2,00. To wystarczy, by organizator zwiększył współczynnik z 0,88 na 1!

Jak grać bez podatku w Betfan?

Gra bez podatku możliwa jest po spełnieniu prostych warunków. Poza bonusem w postaci 14%, Betfan umożliwia zgarnięcie nawet 20% ekstra. Jest to możliwe, jeżeli:

  • zostanie obstawiony kupon
  • na którym znajdą się co najmniej 4 kwalifikujące się zdarzenia
  • po kursie łącznym co najmniej 4,00
Kod promocyjny betfan
Darmowy kod promocyjny do Betfan

Legalny bukmacher oferuje swoją promocję 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w promocji jest posiadanie konta w Betfan, które można założyć za darmo na Betfan.pl.

Warto pamiętać o tym, że wpisanie kodu promocyjnego ,,BETONLINE” podczas rejestracji u bukmachera Betfan, uprawnia do odebrania nawet 50 złotych freebetu w ramach gry bez ryzyka.


Bukmacher BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka w Betfan
Następny artykułPremia powitalna w Etoto – nawet 200 złotych bonusu
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.