100 graczy posiadających największą ilość punktów w Betclic, otrzyma wartościowe nagrody. Wśród giftów znajdzie się gotówka, bonusy, oraz pakiet VIP dla dwóch osób na mecz Chelsea – Liverpool 🙂

Za najlepsze wyniki punktowe, legalny bukmacher Betclic rozdaje swoim graczom wypasione nagrody. Oto pełna ich lista wraz z rozdzieleniem na kolejne miejsca na i poza, podium:

nagrody w betclic
Nagrody w Wyzwaniu Mistrzów w Betclic

Jak dołączyć do Wyzwania Mistrzów?

Dołączenie do akcji jest wyjątkowo proste. Wystarczy posiadać darmowe konto i:

  • wytypować dowolny mecz z kategorii piłki nożnej
  • w okresie od 9 do 25 sierpnia 2019 roku
  • za minimalną stawkę kuponu (1 złotych)
  • po kursie kuponu co najmniej 1,50

W wydarzeniu organizowanym przez Betclic biorą udział wydarzenia pojedyncze, wielokrotne, z oferty na żywo, oraz przedmeczowej.

Zasady przyznawania punktów w Wyzwaniu Mistrzów

  • gracz zdobywa 5 punktów za wygraną złotówkę na zakładzie akumulowanym
  • plus 3 punkty otrzyma użytkownik za wygraną złotówkę na zakładzie pojedynczym
kod promocyjny betclic
Kod promocyjny do Betclic

Sposobem na założenie darmowego konta w Betclic jest rejestracja przy pomocy kodu promocyjnego KOD500, gwarantującego nawet 500 złotych cashbacku.

Legalny bukmacher to taki, który nie tylko działa zgodnie z zasadami ustanowionymi przez państwo, ale także posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów. Zakłady bukmacherskie Betclic spełniają oba te warunki.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia powitalna w Etoto – nawet 200 złotych bonusu
Następny artykułAktywny kod promocyjny do bukmachera Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.