STS to jeden z największych bukmacherów działających na terenie Polski dlatego też posiada bardzo dużo promocji przyciągających nowych klientów. STS nieprzerwanie działa już od 1997 roku i stale rozwija swoje usługi o nowe możliwości wygrania dodatkowych pieniędzy. Istnieje na chwilę obecną wiele aktywnych i bardzo intratnych promocji jeżeli chodzi o nowych i bieżących użytkowników. Wszystkie promocje mają swoje wymogi dzięki którym nie jest tak łatwo wygrać pieniądze, lub warunki obiecane w danym konkursie. Jeżeli posiadamy zaplecze finansowe i regularnie gramy w gry losowe, ponad to pasjonujemy się sportem to jak najbardziej jest to coś czym powinniśmy się zająć.

bukmacher sts
Zakłady bukmacherskie STS – Opinie graczy, promocje i oferta zakładów

Bonus 1000 zł na start

1000 zł na start jest to promocja organizowana przez STS w związku z chęcią przyciągnięcia nowych klientów na swoją stronę internetową. Promocja polega na podwojeniu pierwszego wkładu związanego z rejestracją na stronie STS. Pierwsza rejestracja i wpłata do 1000 zł skutkuje otrzymaniem na portfel w STS takiej samej kwoty. Oczywiście taka promocja nie może obejść się bez warunków.

Głównymi założeniami tej promocji jest zrobienie daną kwotą co najmniej 3 obstawień, które zakończą się wygraną, gdzie współczynnik od którego zależy wysokość wygranej nie będzie mniejszy niż 1,91. Po dokonaniu takich transakcji otrzymujemy możliwość wypłacenia takiej kwoty jaka została nam dana do dyspozycji. Propozycja ta jest o tyle interesująca że obracając podwojoną kwotą możemy zyskać praktycznie 2 razy więcej nie angażując większego kapitału.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zaproś kumpla i odbierz bonus

Promocja ta obejmuje aktywnych użytkowników strony bukmachera STS którzy skorzystają z linku i zaproszą do korzystania ze strony znajomego. Warunkiem otrzymania nagrody i tym samym spełnienia regulaminu jest aktywna gra naszego znajomego zaraz po aktywacji. Nagrodą za udział w promocji jest otrzymanie po 50 zł dla osoby zapraszającej i zaproszonego.

Takiego rodzaju promocje bardzo nakręcają zyski szczególnie u legalnych bukmacherów w Polsce ponieważ nie ma w tym przypadku określonej minimalnej kwoty wpłaty na konto osoby która została zaproszona. Otrzymanie dodatkowych środków dla nowego użytkownika skutkuje również tym że może on zarobić znacznie więcej niż w przypadku gdyby postawił on tylko swoje pieniądze.

Pucharowe emocje rządzą 

Bonus bukmacherski organizowany ze względu na ligę mistrzów specjalnie dla fanów piłki nożnej. Promocja polega na wytypowaniu dokładnych wyników w 1/8 finału ligi mistrzów dzięki czemu można wziąć udział w podziale kwoty przeznaczonej na nagrody. Kwota ustalona do podziału to 50 000 zł i jest ona dzielona między wszystkich uczestników którym uda się wytypować dokładny wynik dla co najmniej jednego meczu. Wytypowanie dokładnego wyniku nie jest rzeczą prostą dlatego też 50 000 zł jest i tak dużą nagrodą dzięki której jest możliwa nagroda dla wszystkich uczestników którzy byli tymi szczęśliwcami.

Twoja gra, pewna kasa 

inicjatywa to oparta jest o model otrzymywania zwrotów za wydane pieniądze na zakłady. Aby brać udział w promocji trzeba grać co dziennie przez co najmniej 10 dni w miesiącu za minimum 25 zł na każdy dzień. Można obstawiać na komputerze lub w aplikacji mobilnej bukmachera. Wydając w punktach STS co najmniej 25 zł dziennie przez 10 dni możemy otrzymać 5 % zwrotu za wydaną kwotę co w skali miesiące może wynieść aż do dodatkowych 100 zł na naszym koncie. Jeżeli lubimy obstawiać i robimy to tylko na duże kwoty to lepiej przemyśleć sprawę i rozłożyć swoje kupony na kilka dni z rzędu dzięki temu możemy zyskać dodatkowe środki na grę którą lubimy i kochamy.

Często są ciekawym odbiciem dla momentów kryzysu kiedy gra nie idzie a większość kuponów przepada. Należy w takich sytuacjach nie zapominać że robimy to głównie dla zabawy.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy na start od bukmacherów
Następny artykułPZbuk kod bonusowy, opinie, oferta zakładów
Najlepszy bukmacher online w Polsce. Promocje i darmowe bonusy do legalnych bukmacherów internetowych. Dobry bukmacher, ranking najlepszych buków.