Betclic dla nowych graczy przygotował dla naszych czytelników specjalny kod promocyjny. Tylko teraz, typerzy zarejestrowani z hasła „KOD510”, otrzymają nawet 510 złotych premii.

Specjalny kod promocyjny "KOD510" dla nowych graczy w Betclic
Specjalny kod promocyjny „KOD510” dla nowych graczy w Betclic

Za wpisanie kodu KOD510, nawet 510 złotych w Betclic

Betclic stworzył z myślą o nowych graczach wyjątkową promocję. Nawet 510 złotych premii otrzymają użytkownicy, którzy zarejestrują się na www.Betclic.pl, bądź w aplikacji, korzystając z naszego kodu promocyjnego.

510 złotych zostanie przyznane jako cashback od pierwszego kuponu w razie przegranej. Warto pamiętać o tym, że 510 PLN to maksymalna kwota bonusu. Typując za mniejszą stawkę i przegrywając, na koncie pojawi się 100% zagranych w pierwszym kuponie, środków.

By wziąć udział w akcji promocyjnej, wystarczy podczas rejestracji uzupełnić pole kodu promocyjnego o specjalny kod promocyjny „KOD510”. Tyle wystarczy, by cieszyć się pewnym pierwszym kuponem.

Specjalny kod promocyjny w Betclic

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Zgarnięcie nawet 510 złotych bonusu możliwe jest, dzięki:

  • założeniu konta na www.Betclic.pl
  • wpisaniu kodu promocyjnego „KOD510”
  • dokonaniu depozytu
  • obstawieniu pierwszego kuponu i przegraniu go

W razie przegranej, legalny bukmacher Betclic, przelewa na konto gracza 100% poniesionej straty. Maksymalny zwrot kasy wynosi 510 złotych.

Betclic Polska to bukmacher, działający w zgodzie z polskim prawem, co zagwarantowane jest przez posiadane przez buka, zezwolenie Ministerstwa Finansów RP.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN bonusu na Sporty Wirtualne w LV Bet
Następny artykułBonus 20 PLN za typowanie gier karcianych Betgames w STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.