Osoby, które dołączą do społeczności Betclic i wpiszą w formularzu rejestracyjnym kod promocyjnym „KOD550”, otrzymają nawet 550 PLN zwrotu w razie przegrania pierwszego kuponu. To najwyższy cashback na rynku!

Rejestracja w Betclic - 550 PLN złotych z kodem promocyjnym "KOD550"
Rejestracja w Betclic – 550 PLN złotych z kodem promocyjnym „KOD550”

Polski legalny bukmacher Betclic

Betclic to jeden z najbardziej znanych polskich bukmacherów. Oferowane przez niego usługi są w pełni zgodne z polskim prawem. Gwarancją legalności jest posiadane zezwolenie Ministerstwa Finansów, przyznawane po spełnieniu bardzo rygorystycznych warunków.

Aktualna oferta promocyjna na www.Betclic.pl obejmuje 550 PLN cashbacku za wpisanie kodu promocyjnego „KOD550” w okienku rejestracyjnym.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Aktualny kod promocyjny, gwarantujący wartościowy bonus, brzmi: KOD550 i przyznawany jest automatycznie po dokonaniu rejestracji. Cashback zostaje przekazany na konto bonusowe gracza w sytuacji, gdy ten zagra swój debiutancki kupon i przegra.

Akcja promocyjna dotyczy tylko i wyłącznie nowych graczy, którzy zakładając konto w Betclic, wpiszą kod promocyjny w odpowiednie okienko.

obstawianie w betclic z bonusem 550 cashback

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że typować w Betclic można nie tylko klasycznie na stronie www, ale także na mobilnych kanałach – w aplikacji na tablety i smartfony, jak i na mobilnej platformie.

Najwyższy cashback w Betclic – jak zdobyć?

Betclic zwraca nawet 100% stawki zagranego kuponu. Odebranie premii jest proste i ogranicza się do:

  1. Wejścia na stronę www.Betclic.pl
  2. Zarejestrowania konta za darmo, wpisując kod promocyjnyKOD550
  3. Dokonania pierwszego depozytu.
  4. Obstawienia kuponu za 550 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzymania 100% zwrotu na konto bukmacherskie. 

Cashback Betclic zostanie przyznany po spełnieniu powyższych warunków wyłącznie graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny „KOD550”.

Rejestracja w Betclic – 550 PLN złotych z kodem promocyjnym „KOD550” to nie jedyna promocja obowiązująca aktualnie na platformie bukmacherskiej. By być na bieżąco z nowościami, warto systematycznie śledzić stronę organizatora.

Nagrody w Betclic dla każdego

Betclic nagradza nie tylko swoich stałych graczy. Nowi użytkownicy mają takie same szanse na wygrane, jak starzy wyjadacze 🙂 Legalny bukmacher o którym mowa w tym wpisie, nie ustala skrajnie wysokiego progu kwalifikacyjnego. Zazwyczaj złotówka wystarczy, by liczyć się w walce o nagrody 🙂

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

W przeciwieństwie do innych buków, Betclic nie nagradza wyłącznie pięciu, czy dziesięciu najlepszych typerów. Nagrody w konkursach i loteriach przyznawane są często pięćdziesięciu, a nawet stu najlepszym typerom.

Do zgarnięcia wartościowych nagród (Betclic naprawdę nie żałuje na bonusy i fanty), wystarczy odrobina odwagi i dobrych chęci 🙂

Podatek vat w Betclic

Co kilka miesięcy, legalny bukmacher Betclic oferuje promocję wyłączającą konieczność odprowadzania podatków. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze większe wygrane, bo zwiększone (a raczej nie pomniejszone) o wartość podatku vat.

Ominięcie podatku to jedna z najbardziej pożądanych promocji na polskim rynku bukmacherskim. Obecnie akcja nie jest aktywna, ale patrząc na dotychczasowe działa organizatora i historię promocji, można się jej spodziewać na dniach.

Multi+ w Betclic – co to jest?

Czym jest tajemnicze hasło „Multi+”, prezentowane w każdym możliwym miejscu na stronie www.Betclic.pl? Bardzo wartościową promocją, w której można zdobyć nawet 50% wygranej więcej.

Jak zgarnąć dodatkowe środki? To proste – wystarczy obstawiać kupony wielokrotne. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus do wygranej! Wszystko to bez żadnego wysiłku.

Multi+, podobie jak większość promocji w Betclic, działa zarówno na klasycznej stronie www, jak i w mobilnej aplikacji. Oznacza to tylko jedno: możliwość typowanie wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajpopularniejsze systemy bukmacherskie
Następny artykuł5 porad dla początkujących graczy pokera
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.