PZBuk to bukmacher, który na polskim rynku funkcjonuje od niedawna. Swoją działalność rozpoczął w połowie 2018 roku – wtedy to Ministerstwo Finansów przyznało mu licencję o numerze PS4.6831.26.2017, dzięki której może on w sposób całkowicie legalny prowadzić działalność na terenie naszego kraju oraz obsługiwać zakłady wzajemne za pośrednictwem sieci internetowej. Bukmacher ten należy do europejskiego, znanego konsorcjum o nazwie Cherry Online Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Czy uda mu się zdobyć zaufanie u polskich graczy? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule, w którym w sposób dokładny przedstawiamy jego ofertę.

polski bukmacher pzbuk
PZbuk legalny bukmacher online – opinie, oferta zakładów, promocje

Rejestracja z kodem bonusowym w PZBuk – jakie profity można uzyskać?

PZBuk mimo tego, że należy do grona nowych operatorów zakładów wzajemnych, umożliwił już nowym użytkownikom opcję korzystania z kodów promocyjnych podczas procesu rejestracji. Dzięki takim kodom można otrzymać na początek 20000 punktów gracza – je z kolei można wymienić na bonus bez depozytu, którego wysokość będzie wynosiła 10 złotych.

W trakcie rejestracji przechodzi się do oferty VIP. W formularzy trzeba zaznaczyć specjalne pole o nazwie kod bonusowy PZbuk. W ten sposób zyskuje się znacznie lepszą ofertę powitalną – mowa tutaj o 50 złotych darmowego zakładu oraz 10 złotych freebetu od depozytu. Warto korzystać z kodów promocyjnych – to popłaca.

Promocje bukmacherskie u bukmachera PZBuk – czy są opłacalne?

W tej chwili promocje, jakie ma w swojej ofercie zakłady bukmacherskie PZBuk (zarówno dla nowych, jak i stałych graczy), nie są zbyt imponujące. Sprawdźmy zatem, na co mogą liczyć nowi użytkownicy tego bukmachera.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowy zakład 50 złotych dla nowych graczy w PZBuk

Nowi gracze bukmachera PZBuk mogą korzystać z promocji darmowy zakład 50 złotych. Jednocześnie jest to jedyna promocja na powitanie u tego bukmachera. By móc z niej skorzystać, najpierw należy zagrać zakład na kwotę minimum 50 złotych, którego kurs będzie wynosił minimum 2,0. W ten sposób przy kolejnym logowaniu w zakładce „Darmowy zakład” będziemy mogli obstawić zakład wielokrotny, którego wartość będzie wynosiła 50 złotych, zaś jego kurs minimalny również 2,0.

Istotna informacja jest następująca: tym darmowym bonusem nie trzeba dodatkowo obracać. Faktem jest jednak to, że znakomita większość polskich legalnych bukmacherów online ma dla swoich graczy znacznie lepszą ofertę. Dają na przykład bonusy powitalne w wysokości 100% od wpłaty. Z kolei jeśli bierzemy pod uwagę ofertę darmowych zakładów, to promocja bukmacherska oferowana przez PZBuk jest z pewnością najlepsza na całym rynku polskich zakładów bukmacherskich online.

Promocje tymczasowe w PZBuk

PZBuk niezwykle rzadko korzysta z promocji tymczasowych – to bardzo źle, ponieważ bukmacherzy zaliczani do najbardziej popularnych bardzo często organizują niezwykle interesujące akcje specjalne. W ciągu ostatnich miesięcy jedyną ofertą specjalną na określony czas był darmowy zakład na Australian Open.

Jeśli porównalibyśmy ofertę PZBuk z ofertą bukmachera STS, to ten drugi wypada w tym porównaniu o niebo lepiej. Niektórzy bukmacherzy organizują promocje dla swoich graczy nawet raz na dwa tygodnie. Jedyną stałą promocją u bukmachera PZBuk jest z kolei Kombodoładowanie.

Kombodoładowanie, czyli duże zyski?

Kombodoładowanie to oferta PZBuk, która skierowana jest do graczy, którzy zajmują się obstawianiem zakładów akumulowanych, czyli popularnych akumulatorów (AKO).Oferta PZBuk w tej promocji dotyczy tylko meczów piłki nożnej. Lista dostępnych rozgrywek jest następująca: 

-Bundesliga,

-Ligue 1,

-Liga Europy,

-Liga Mistrzów,

-La Liga,

-Premier League,

-Ekstraklasa. 

W promocji Kombodoładowanie gracz może uzyskać od 1 do nawet 15 % jego wartości ekstra. 1% otrzymuje się w przypadku dwóch spotkań, zaś 15% przy 11 i większej liczbie rozgrywanych meczy. Jest to oferta umiarkowanie przyzwoita – pozostali bukmacherzy mają jednak oferty specjalne na znacznie lepszych warunkach. 

Poprzedni artykułSTS największy Polski bukmacher
Następny artykułBetclic.pl najlepszy w Polsce bukmacher?
Najlepszy bukmacher online w Polsce. Promocje i darmowe bonusy do legalnych bukmacherów internetowych. Dobry bukmacher, ranking najlepszych buków.