Zwykle wygrywanie na zakładach nie jest łatwe, dlatego też mało jest „profesjonalnych” typerów, ale jeśli jesteś wytrwały, oraz bukmacherka to twoja pasja, to możesz w przyszłości zostać takim kimś, ale żeby przyśpieszyć ten proces, dziś w naszym poradniku dowiesz się o kilku kwestiach związanych z profesjonalnym obstawianiem zakładów bukmacherskich!

Profesjonalni gracze zakładów bukmacherskich – jak oni obstawiają?

Co typują profesjonaliści?

Profesjonalista zawsze wybiera gry na których zna się najlepiej. Nie ma sensu grać z kursami wyższymi niż 4, to czysta loteria. Najlepiej zacząć od małej kwoty i stopniowo zwiększać swój kapitał na obstawianie zamiast grać w ciemno. Jeśli jednak dopiero zaczynasz jako bukmacher, unikaj obstawiania zakładów AKO, ponieważ są one trudne do przewidzenia. Jeśli na starcie chcesz dowiedzieć się, jak prześcignąć bukmachera, warto jest skorzystać z for bukmacherskich, ponieważ to zapewni ci odpowiednią wiedzę, która jest niezbędna do typowania zakładów online.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Kursy to tylko sugestia

Bukmacher zwykle zmienia kursy, kiedy coś się stanie, dlatego też warto jest sprawdzać kurs przed samym postawieniem zakładu. Na przykład może to być mecz pucharowy, w którym silniejsza drużyna rywalizuje z inną drużyną, a słabsza drużyna stara się jak najszybciej pokonać przeciwnika. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze powinniśmy zacząć od postarania zrozumienia decyzji firmy bukmacherskiej o podaniu takich a nie innych kursów. Jeśli wskaźnik nie zgadza się z naszą prognozą, spróbuj dowiedzieć się, dlaczego. Nigdy nie skupiaj się tylko na kursie, bo to zły pomysł – zwykle niewiele się nauczysz.

Jak grać jak profesjonalista?

Otóż granie jak profesjonalista wymaga wielu inwestycji i przemyśleń. Przykładowo wybieramy jedną lub dwie drużyny z każdej ligi i sprawdzamy, czy zagrają w danej rundzie. Następnie analizujemy wyniki i sprawdzamy, kiedy, gdzie i jak wygrać. Oczywiście wymaga to dużo czasu i wiedzy, aby właściwie przeanalizować zakłady sportowe, ale prędzej czy później legalni bukmacherzy podadzą nieprawdziwe fakty, więc na pewno się to opłaci w przyszłości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferty na bonusy – warto je sprawdzać!

Znalezienie nowych, łatwych do obstawienia bonusów to jeden z najlepszych sposobów obstawiania jak prawdziwy zawodowy gracz. W tym celu możesz skorzystać z rankingów bukmacherskich, które pokażą Ci, które bonusy warto wykorzystać, a których najlepiej unikać. Prosimy jednak pamiętać o korzystaniu z wydarzeń, które nie są sponsorowane przez bukmachera, bo tylko w ten sposób można rzetelnie ocenić działalność wybranego przez nas bukmachera. Pamiętaj jednak o tym, aby zawsze czytać regulaminy, ponieważ wtedy tylko dowiesz się, w jaki sposób możesz realnie obrócić dany bonus, oraz czy to na pewno dobry pomysł, aby obstawiać właśnie u tego bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać aby wygrać w zakładach bukmacherskich?
Następny artykułJak obstawiać zakłady bez ryzyka? Poradnik bukmacherski 2021
Bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom bardzo korzystne warunki promocji i bonusów za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów. Bukmacher STS to najlepsze zakłady sportowe w Polsce.