STS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wiernych typerów i startuje z wyjątkową promocją. 11 złotych zwrotu za kupon uzyska gracz, który spełni cztery proste warunki.

bonus w sts
Premia za wielokrotne typowanie w STS

STS przyznaje premie za wytypowanie 4 kuponów. Ekstra kasa to zwrot wartości jednego zakładu na bonusowe konto typera.

Warunki uczestnictwa w promocji STS
👇🏼👇🏼👇🏼

By skorzystać z promocji, należy postępować zgodnie z zasadami zapisanymi w regulaminie na oficjalnej stronie bukmachera. W skrócie, by otrzymać bonus, należy postawić kupon o specyfikacji:

  • ilość kuponów – 4
  • stawka kuponu – 11 PLN każdy
  • oferta – co najmniej jedno zdarzenie live
  • kanał – minimum jeden kupon obstawiony z aplikacji mobilnej STS

Do promocji nie zaliczają się zakłady, w których korzystano z: MaxiKombi, Superoferty, Bezpiecznego STS, opcji cahs-out, oraz kuponu anulowanego.

sts bonusy za drmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Z bonusu można skorzystać co tydzień. Akcja odnawia się po rozstrzygnięciu cotygodniowych etapów.

Legalny bukmacher STS ma 5 dni na wypłatę środków premiowych. Czas liczy się od dnia zakończenia danej części zabawy. Promocja obowiązuje od 19 sierpnia 2019 roku do odwołania. Wielokrotne typowanie w STS się po prostu opłaca.

Obrót premią w STS

Obrócenie premią jest konieczne do wypłacenia środków z konta. Gracz, który chce wypłacić ekstra kasę, musi obrócić jej trzykrotnością po kursie co najmniej 1,91


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna nagradza prawidłowo typujących użytkowników – 20 złotych premii za wygrany zakład
Następny artykułW Betclic w ten weekend do zgarnięcia bonus 50% wygranej ekstra
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.