To zrozumiałe, że zakłady bukmacherskie mogą nie być dla każdego. W końcu nie da się wiedzieć wszystkiego o wszystkim, jednakże z drugiej strony warto jest zadbać o to, aby czegoś się więcej o zakładach dowiedzieć, jeśli mamy ochotę wygrywać na zakładach. Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla was kilka faktów, które warto znać o zakładach bukmacherskich!

Porady bukmacherskie dla tych, co chcą wiedzieć więcej o zakładach online!

Pamiętaj o tym, że porażka to integralna częśc zakładów bukmacherskich

Zawsze gdzieś z tyłu głowy powinieneś mieć to, że niestety, ale na zakładach bukmacherskich po prostu można przegrać, dlatego też nie panikuj, kiedy dany zakład ci nie przejdzie. To często prowadzi do uzależnienia od zakładów bukmacherskich, a dzieje się to tak, ponieważ ludzie chcą szybko odrobić straty i zaczynają obstawiać zakłady na większe sumy, co automatycznie prowadzi do większych strat. W przypadku passy należy spokojnie przeanalizować wszystkie nieudane kupony i poszukać przyczyn, dlaczego tak a nie inaczej właśnie się stało. Być może w takim przypadku należy na chwilę zrezygnować z obstawiania na mecze danej drużyny lub ligi, albo spróbować chwilowo innej dyscypliny.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Warto jest szukać okazji

To oczywiste, że ludzie nie są niezawodni, więc nigdy nie możemy polegać wyłącznie na kursach oferowanych przez bukmacherów. Często zdarza się, że oczywisty faworyt nie jest czasami w stanie wygrać z potencjalnie niegroźnym przeciwnikiem. Często zdarza się, że dana drużyna ma mocną passę z konkretnym przeciwnikiem lub jest po prostu w dobrej formie, a buk nie bierze tego pod uwagę, przez co bardzo łatwo można wygrać całkiem sporą sumę, nie wkładając w to jakichś wyjątkowo wielkich pieniędzy. Przykładowo również niektórzy zawodnicy mają swoje ulubione miejsca, na których po prostu idzie im lepiej, aniżeli na innych, co może często umknąć bukmacherom. Pamiętajmy o tym, że bukmacherzy w większości skupiają się na topowych ligach, a te mniejsze tak naprawdę średnio ich obchodzą, co może być dla ciebie sporą szansą na to, aby po prostu nieźle zarobić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Określ budżet na dany miesiąc

To bardzo ważne, aby nigdy nie przekraczać swojego wyznaczonego budżetu na zakłady bukmacherskie, ponieważ może zagrozić to twojej stabilności finansowej, bądź też wpędzić cię w długi. Niestety, ale obstawiając bez limitu, tak naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wiele możesz stracić, dlatego też najlepiej będzie, jeśli odłożysz sobie do skarpety te 100zł, no I będziesz tylko za to obstawiał zakłady bukmacherskie na ten miesiąc – a jeśli po prostu przepuścisz tą sumę, to no cóż, zostało ci jedynie czekać co do następnego miesiąca na to, abyś mógł ponownie zacząć obstawiać zakłady.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWybory prezydenckie USA na jesieni – czy warto je obstawiać?
Następny artykułPorady bukmacherskie na rok 2020
Bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom bardzo korzystne warunki promocji i bonusów za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów. Bukmacher STS to najlepsze zakłady sportowe w Polsce.