Nowi gracze, którzy mają w planach dołączenie do społeczności Betfan, mają teraz świetną okazję na zdobycie ekstra środków. Pakiet Pudziana to oferta specjalna, w której organizator zapewnia dziesięciokrotny mnożnik wygranej.

Pakiet Pudziana - oferta specjalna dla nowych graczy w Betfan
Pakiet Pudziana – oferta specjalna dla nowych graczy w Betfan

Nie tylko posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego w BetFan przysparza codziennych przyjemności. Doskonałym sposobem na sprawienie sobie odrobiny radości, jest dołączenie do rodziny tego legalnego bukmachera.

Za rejestrację na www.Betfan.pl, buk przyznaje wyjątkowy bonus. Dziesięciokrotne pomnożenie wygranej to coś, co skusi nawet najbardziej niezdecydowanych 🙂

Pakiet Pudziana – warunki uzyskania mnożnika x10 👁

By otrzymać jedną z najlepszych ofert powitalnych na rynku, należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 20 PLN, obrócić jego równowartością po kursie co najmniej 2,00, otrzymać premię od pierwszych trzech wpłat (maksymalnie 100 PLN – 10% każdego depozytu) i obrócić nią zgodnie z poniższymi zasadami:

  • kurs nie niższy, niż 1,45 (pojedynczego zdarzenia)
  • co najmniej 2 zdarzenia na kuponie

Trzy wpłaty na konto bukmacherskie Betfan, uprawniają nowego użytkownika do odbioru:

  • 10% pierwszego depozytu
  • 10% drugiego depozytu
  • 10% trzeciego depozytu

W momencie przenoszenia środków z konta bonusowego na główne, organizator promocji, czyli legalny bukmacher Betfan, pomnoży wygraną dziesięciokrotnie.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Pakiet Pudziana w Betfan – dla kogo?

Pakiet Pudziana to oferta specjalna dla nowych graczy w Betfan. Dotyczy tylko tych graczy, którzy założyli darmowe konto na www.Betfan.pl. Uprawnia do trzykrotnego skorzystania z promocji.

Jeżeli na koncie bonusowym gracza znajdzie się np. 300 PLN, mnożnik x10 zwiększy wygraną do 3000 złotych. Jak to możliwe? 10% będzie stanowić wygrana, natomiast pozostałe 90% – nagroda ze sprzedaży premiowej.

Czy bonusem w Betfan trzeba obrócić?

Obrót bonusem jest konieczny, jeżeli chce się w pełni korzystać z dobrodziejstwa wygranych środków. Zagrać należy:

  • za 5-krotność nagrody
  • kupon z co najmniej 2 zdarzeniami
  • po kursie nie niższym, niż 1,45

Do akcji promocyjnej nie zalicza się mechanizm cash-out. Premia jest ważna 30 dni od momentu aktywacji bonusu na koncie gracza. Maksymalna kwota bonusu, na podstawie którego BetFan zapewni mnożnik x10, wynosi 1000 PLN.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 PLN bonusu na Puchar Polski – oferta specjalna u legalnego bukmachera Totolotek
Następny artykułKing Size – do 66% wygranej ekstra u legalnego bukmachera Totolotek
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.