Systemy stawkowania to jedne z najpopularniejszych sposobów na to, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięskie obstawianie kuponu u bukmachera. Jakie więc są najpopularniejsze systemy bukmacherskie?

Popularne systemy bukmacherskie

Zalety systemu stawkowania

Systemy stawkowania stały się popularne z racji tego, że niosą za sobą kilka zalet, takich jak :

 – Możemy wygrywać więcej w porównaniu ze standardowymi (pojedynczymi) typami jeśli nasze wybory odniosą sukces.

– Nie tracimy zakładów, ponieważ dzięki stawkowaniu możemy pokryć nasze straty i wyjść na zero albo nawet wygrać trochę pieniędzy jeżeli niektóre typy odniosą sukces.

– Ryzyko w systemach bukmacherskich jest znacząco obniżone w przeciwieństwie do zwykłych kuponów z wieloma zdarzeniami.

Z drugiej strony, ich minusem jest to, że tego samego tyczą się Twoje potencjalne zyski z wygranej. Gracze ryzykowni preferują systemy zakładów z ryzykownymi wyborami z wyższymi kursami. Uwzględniając redukcję Twojego ryzyka, zwiększasz swoje szanse na wygraną. Powinniśmy jednak pamiętać, że ta strategia zaoferuje nam długoterminowe zyski tylko przy zdarzeniach z wysokim kursem. Kupony wielokrotne są najbardziej powszechnymi typami kombinacji wśród ryzykantów. Możesz obstawiać dwójki, trójki i więcej. Aczkolwiek z powodu iż wszystkie Twoje zakłady są częścią jednego kuponu, wszystkie one muszą się zakończyć przewidzianym przez Ciebie wynikiem, aby zagwarantować sukces kuponu. Rzecz jasna nagroda może być potężna tylko na papierze, jednakże matematyka oraz statystyka mają tendencję do udowadniania, że te rodzaje zakładów bardzo rzadko przechodzą.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Lucky 15

Lucky 15 jest systemem czterech selekcji, zawierającym 15 oddzielnych akumulatorów: 4 pojedyncze, 6 podwójnych, 4 potrójne i jeden czterokrotny. Tylko pojedyncza wygrana selekcji, zagwarantuje zwrot pieniędzy. “Lucky 15” dosłownie oznacza “szczęśliwą piętnastkę”, przydomek “lucky” wziął się stąd, że wielu legalnych bukmacherów może od czasu do czasu oferować pewne bonusy w związku z wygraną z użyciem systemów “lucky”. Dość ciekawy fakt, czyż nie?

Lucky 31

Jest to system zakładów stworzony z pięciu selekcji, zawierający 31 różnych zakładów: 5 pojedynczych akumulatorów, 10 podwójnych, 10 trzykrotnych, 5 czterokrotnych, a także pięciokrotny akumulator pojedynczy. Tak jak w przypadku Lucky 13, również i do tego zakładu mogą być oferowane jakieś bonusy przez bukmacherów.

Lucky 63

Lucky 63 zawiera 63 oddzielne zakłady: 6 pojedynczych akumulatorów, 15 podwójnych, 20 potrójnych, 15 czterokrotnych, 6 pięciokrotnych oraz jeden sześciokrotny zakład akumulujący wszystkie selekcje. Logiczne jest tutaj zatem że wystarczy jedna wygrana selekcja, aby wygrać jakieś pieniądze. Tak jak w przypadku dwóch poprzednich systemów z rodziny Lucky, może on umożliwiać wygranie pewnych bonusów u niektórych bukmacherów, więc jest on jednym z tych ,,lepszych” systemów stawkowania.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł30 PLN ekstra w STS. Jak odebrać bonus dla aktywnych graczy?
Następny artykułRejestracja w Betclic – 550 PLN złotych z kodem promocyjnym „KOD550”
Bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom bardzo korzystne warunki promocji i bonusów za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów. Bukmacher STS to najlepsze zakłady sportowe w Polsce.