W Totalbet trwa trzecia już edycja zabawy Kasomania. Loteria kończy się 30 listopada, więc każdy, kto szybko dołączy do rodziny organizatora, może wziąć w niej udział.

Loteria Kasomania w Totalbet
Loteria Kasomania w Totalbet

Pula nagród w Totalbet

Pula nagród w trzeciej edycji Kasomanii w Totalbet wynosi aż pół miliona złotych. Co miesiąc na konta graczy trafia łącznie 94 tysiące złotych. Każdego tygodnia konta zasilane są o 9 tysięcy złotych, a główna nagroda to 30 tysięcy złotych.

Poza nagrodami pieniężnymi, bukmacher przygotował także freebety o wartości 10 i 50 PLN.

Czas trwania promocji w Totalbet

Loteria Kasomania w Totalbet trwa od 1 września 2019 roku do 30 listopada 2019 roku. W akcji promocyjnej wezmą udział gracze posiadający aktywne konto u organizatora promocji, czyli na www.Totalbet.pl.

Kod promocyjny sts - aktualne hasło
Kod promocyjny sts – aktualne hasło

Nie wszyscy wiedzą, że istnieje wiele sposobów na zwiększenie swoich szans w loterii. By pomnożyć swoje losy dwukrotnie, wystarczy:

  • obstawiać zakłady wielokrotne z co najmniej 4 zdarzeniami (25 PLN stawka minimalna)
  • grać w trakcie happy hours (od 6:00 do 11:59)
  • uczestniczyć w poprzednich edycjach Kasomanii
  • grać każdego dnia tygodnia za stawkę minimum 25 PLN

UWAGA! Powyższe sposoby mnożenia losów łączą się. Przykładowo – typując w trakcie happy hours kupony wielokrotne, można zgarnąć w sumie cztery razy więcej!

losy
Podział kuponów – przykład

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBez Podatku Extra – Betfan oferuje 14% ekstra za kupon z 2 zdarzeniami
Następny artykułDo 500 PLN cashbacku na siatkówkę w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.