LVBET, główny sponsor Wisły Kraków, oferuje 50 PLN bonusu dla wiernych kibiców tego zespołu. By skorzystać z premii, należy spełnić tylko jeden prosty warunek. Szczegóły w dalszej części wpisu.

Kibice Wisły Kraków w LVBET otrzymają 50 PLN premii
Kibice Wisły Kraków w LVBET otrzymają 50 PLN premii

Promocja skierowana jest do użytkowników LVBET, posiadających aktywny karnet na mecze Wisły Kraków w sezonie 2019/2019. Kibicie spełniający ten warunek, otrzymają od bukmachera 50 PLN premii. Wszystko, co muszą zrobić, to:

  • wysłać maila ze zdjęciem karnetu imiennego na rozgrywki w Wisły Kraków w sezonie 2019/2020
  • na adres promocje@lvbet.pl
  • w tytule wpisać „Karnet Wisła Kraków”

Kiedy LVBET przyzna bonus 50 PLN?

Bukmacher www.LVBET.pl ma 48 godzin na odpowiedź. W tym samym czasie musi przyznać bonus na konto premiowe gracza. Akcja promocyjna trwa od maja 2019 roku do końca grudnia 2019 roku.

Jeżeli legalny bukmacher Kibice Wisły Kraków w LVBET otrzymają 50 PLN premii przyzna bonus, będzie miał on ważność 30 dni. Skorzystanie ze środków pochodzących z nagrody, możliwe będzie po spełnieniu kilku poniższych warunków obrotu:

  • 4 krotny obrót
  • kurs minimalny 1,75
  • zakłady kombi z kursem łącznym co najmniej 1,75

Bonus w LVBET dla kibiców Wisły Kraków ⚽️

Warto mieć na uwadze, że sporty wirtualne nie biorą udziału w obrocie. Kupony z ich wykorzystaniem, nie zostaną zakwalifikowane.

bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jeden użytkownik portalu www.LVBET.pl, może skorzystać z bonusu 50 PLN tylko i wyłącznie jednorazowo. Należy pamiętać, że bonus obowiązuje tylko za pełną rejestrację. Rejestracja skrócona nie uprawnia do odbioru ekstra kasy.

Kibice Wisły Kraków w LVBET otrzymają 50 PLN premii – szczegóły tej promocji znajdują się na oficjalnej stronie bukmachera.

LVBET to buk działający w zgodzie z polskim prawem. Korzystanie z jego usług jest w pełni bezpieczne i legalne.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNielegalni bukmacherzy – dlaczego powinniśmy ich unikać?
Następny artykułJak obstawia się wirtualne mecze w STS?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.