Marzą Wam się gigantyczne wygrane, które pozwolą Wam nie martwić się już o czynnik finansowy? Zakłady bukmacherskie to nie loteria. Jeśli ktoś chce grać na chybił-trafił, to lepiej obstawiać Dużego Lotka, Multilotka itp. Tutaj trzeba podchodzić do sprawy z większym zaangażowaniem. Po prostu najbardziej nagradzani są gracze, którzy przykładają się do obstawiania. Co zatem zrobić, aby zwiększyć swoje szanse w walce z bukmacherem?

szansa na wygraną
Jak zwiększyć swoje szanse na wygrane w zakładach bukmacherskich?

Regularne zdobywanie nowych informacji

Nie bez powodu mówi się, że najlepiej typować mecze w tej dyscyplinie, którą się na co dzień interesujecie. Nie wyobrażacie sobie tygodnia bez obejrzenia minimum kilku spotkań piłki nożnej? A może jesteście fanami hokeja na lodzie i często zarywacie noce, aby zobaczyć potyczki w NHL? Nie róbcie zatem sobie pod górkę. Jeśli interesujecie się daną dyscypliną, to warto ją typować.

Już na samym starcie macie dość dużo wiadomości. Ważne jest jednak to, aby skala tych informacji była cały czas poszerzana. Obecnie typerzy mają duże pole do popisu w tym temacie. Mogą bowiem oglądać rozmaite programy sportowe w telewizji, na internecie itd. Każdy ma dostęp do różnych serwisów online – nie tylko polskich, ale także zagranicznych.

Nie tak dawno komentator TVP Sport, Jacek Laskowski, kilka razy zabłysnął na antenie znajomością słówek z języka czeskiego. Otrzymał za to pochwałę od Marcina Żewłakowa, który komentował z nim jeden z meczów piłki nożnej. Jacek Laskowski przyznał, że ta znajomość wynika z tego, że często czyta czeskie serwisy internetowe, kiedy przygotowuje się do komentowania spotkań hokeja na lodzie. Łatwo z tego wywnioskować, że znajomość języków także jest przydatna.

Można czytać nie tylko najważniejsze serwisy zagraniczne, ale także strony o mniejszym zasięgu – jak choćby forum konkretnego klubu itp. Im zaś więcej informacji o aktualnej atmosferze w drużynie, kontuzjach itp. tym po prostu lepiej.

Dokładna analiza każdego spotkania

Każde typowane spotkanie powinno być dokładnie przeanalizowane. Jak zatem przyłożyć się do tego zadania? Na pewno nie może być tak, że będziecie typować na chybił-trafił. Jeśli chcecie regularnie wygrywać w legalnie działających zakładach bukmacherskich na terenie naszego kraju, to należy brać przykład z najlepszych. Zawodowi gracze często poświęcają kilka, kilkanaście godzin, aby krok po kroku przeanalizować daną drużynę, konkretnego zawodnika itp.

Uwzględniają pozycję w tabeli, aktualną formę, umiejętność gry na swoim terenie lub na wyjazdach, kontuzje, kartki, obecną sytuację panującą w klubie itp. Zwracają uwagę także na warunki pogodowe. Dlaczego? Wyjaśnimy to na przykładzie z piłki nożnej. Jeśli mecz będzie toczony przy obfitych opadach deszczu, to murawa będzie stosunkowo grząska. Wtedy piłka będzie chodziła nieco wolniej niż zazwyczaj.

Jest zatem większe prawdopodobieństwo, że w potyczce padnie po prostu mniej goli. W takich warunkach gorzej rozgrywa się atak pozycyjny, czy nawet mniej efektywnie przeprowadza się kontrataki. Systematyczne wygrywanie wymaga zatem od Was pracy i szczegółowej analizy każdego meczu. Nie musi to być cały dzień, ale warto uwzględnić przynajmniej najważniejsze aspekty.

Poprzedni artykułAplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich
Następny artykułJakiego bukmachera wybrać na sam początek?
Najlepszy bukmacher online w Polsce. Promocje i darmowe bonusy do legalnych bukmacherów internetowych. Dobry bukmacher, ranking najlepszych buków.