Praca u bukmachera od środka może niektóre osoby zadziwić swoją ,,normalnością” ale też niektóre osoby mogą się również rozczarować z tego powodu. Naturalnie niektóre stanowiska różnią się sporo od tych najbardziej szeregowych, jednakże my opiszemy sobie dziś ,,średnie” stanowiska – dlatego też, zapraszamy do naszego artykułu!

Jak wygląda praca w firmie bukmacherskiej?

Praca u Polskiego bukmachera

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, praca tutaj może sporo się różnić od rodzaju zajmowanego przez nas stanowiska. Z jednej strony możemy przecież pracować jako zwykły kasjer w stacjonarnym punkcie bukmacherskim w małej mieścinie, ale z drugiej strony jako światowej klasy analityk sportowy, który zajmuje się najbardziej prestiżowymi typami na świecie. Kolejną kwestią jest to, że zarobki nawet u najlepszych Polskich bukmacherów będą naturalnie niższe od zarobków u zagranicznych bukmacherów. Alternatywą do powyższego jest również otworzenie franczyzy w miejscowości w której żyjemy, ale tego raczej nie bierzemy pod uwagę, ze względu na to iż nie każda firma bukmacherska zajmuje się bukmacherskimi punktami naziemnymi.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Bycie freelancerem na zlecenie bukmachera – jak to wygląda?

Dla bukmachera równie dobrze możemy pracować w domu, nie ruszając się z naszego pokoju, czyli możemy zatrudnić się jako freelancer. Taka forma pracy polega najczęściej na dostarczaniu bukmacherowi odpowiednich, poprawnych kursów na umówione w kontrakcie dyscypliny. Jest to opcja tylko dla wybitnych, którzy specjalizują się w określonych dyscyplinach i wiedzą jak wystawiać poprawnie ofertę kursową, jednakże musimy przy tym mieć określone umiejętności oraz sporą wiedzę.

Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce powoli dorastają już do zatrudniania freelancerów, dlatego też wielce prawdopodobne że naszym pracodawcą będą Polskie firmy, chociaż znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, to zupełne minimum. Dlaczego? Otóż takie firmy bukmacherskie zatrudniają czasami osoby różnych narodowości, a poszczególne działy firmy muszą porozumiewać się między sobą bez przeszkód, aby firma prosperowała.

Praca za granicą

 Czasami warunkiem podpisania umowy z firmą zagraniczną jest konieczność przeprowadzenia się do innego kraju. Siedziby bukmacherów znajdują się często na Malcie czy też w Londynie. Najlepiej płatne w ogólnym rozegraniu jest stanowisko analityka sportowego. Osoby aplikujące na to stanowisko muszą przejść pewne testy numeryczne pomyślnie, nie mówiąc już o posiadaniu sporej wiedzy na temat dyscypliny, którą będą się zajmować.

Praca jak praca

Dla jednych osób taka praca byłaby przyjemnością, dla innych czymś co muszą zmienić, a dla jeszcze innych po prostu sposobem na zarobienie pieniędzy, dlatego też patrzenie na pracę bukmachera pod jednym kątem niezbyt mądre – dlatego też można przekonać się samemu, jak to jest, i spróbować zaaplikować na takie albo inne stanowisko u bukmachera. A aplikować nie jest trudno, jednakże dostać się już jest sztuką.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak grać w Lotto online? – Poradnik
Następny artykułTexas Poker Hold’em – jak zarabiać więcej?
Bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom bardzo korzystne warunki promocji i bonusów za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów. Bukmacher STS to najlepsze zakłady sportowe w Polsce.