Obstawianie piłki nożnej dla niektórych może wydawać się dziecinnie proste, jednakże początki nigdy tak naprawdę nie są łatwe. Naturalnie nowy typer nie myśli o trudnościach obstawiania, ale tylko i wyłącznie o obietnicy zarobku i chwały, jaką zdobędzie typując zakłady bukmacherskie. Oczywiście najpierw musimy naszego bohatera sprowadzić na ziemię, a potem możemy wam już zacząć tłumaczyć – jak zacząć obstawiać piłkę nożną.

Jak obstawiać piłkę nożną – poradnik

Zejdź na ziemię – zakłady bukmacherskie to ciężki orzech do zgryzienia.

Zakłady bukmacherskie to mimo wszystko –  ciężki orzech do zgryzienia. Myślenie, że wygramy od razu miliony złotych, obstawiając dychę – jest po prostu złe i naiwne, z racji tego że nikt tak naprawdę nie da nam nic za darmo, czyż nie? Przecież jesteśmy już dorośli, musimy myśleć o takich rzeczach jak rozwaga poważnie, czyż nie? No ale wracając do tematu, nie warto jest zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie, kiedy mamy problemy finansowe, bądź jesteśmy zbyt ,,uczuciowi”.

Dlatego pomyśl i zastanów się dwa razy, zanim zdecydujesz czy chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie, czy też wybierzesz inne hobby. Najpierw, zanim zaczniemy obstawiać, powinniśmy się zastanowić, jakiego bukmachera wybrać na sam początek. Kolejną kwestią którą należy przemyśleć, jest nasze doświadczenie sportowe, czy uprawialiśmy kiedyś piłkę nożną. Sporo nam to ułatwi, z racji tego że będziemy już mniej więcej wiedzieć, jak będą zachowywać się zawodnicy na meczach, które będziemy obstawiać.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Wybierz bukmachera swego

Zaraz oczywiście po tym, jak przebijesz się przez kawałek tego ,,demotywującego” tekstu – i nadal będziesz chciał obstawiać zakłady bukmacherskie – to czas powiedzieć ci o wyborze legalnej firmy bukmacherskiej. Aktualnie na rynku Polskim jest ich 13, dlatego wybór jest już całkiem dobry. Zanim jednak zaczniesz obstawiać, porównaj sobie najlepiej kursy oraz bonusy na start, które oferują tobie firmy bukmacherskie, a następnie wybierz trzy najlepsze.

Po co aż trzy? Raz, lepiej jest mieć konta u kilku bukmacherów, z racji tego że nie każdy bukmacher oferuje zakłady na wszystko, dwa, dostaniemy praktycznie trzykrotność bonusów na start (za wszystkie trzy konta) oraz w końcu trzy – w razie problemów technicznych z jednym bukmacherem będziemy w stanie obstawiać zakłady u drugiego bukmachera.  

Bez planu również możesz sobie pomarzyć o wielkich wygranych

Planowanie to podstawa jeśli chodzi o naprawdę większą część naszego życia. Oczywiście nie mówimy tutaj o planowaniu lata do przodu, bo wiadomo że człowiek planuje a Pan Bóg się śmieje – ale na start przy obstawianiu zakładów na piłkę nożną powinniśmy zaplanować przynajmniej 3 zakłady do przodu. A po jakimś czasie – więcej i więcej. W końcu trening czyni mistrza. A ogrywanie bukmachera to w końcu to co daje nam zwycięstwo, prawda? Dlatego też, przy obstawianiu zakładów sportowych na piłkę nożną musimy pamiętać o kilku rzeczach.

Podsumowując – o tym pamiętaj!

Nie piszemy tego poradnika tylko dlatego, żeby was zanudzić. Dlatego też przedstawimy wam listę, o czym powinniście pamiętać przy obstawianiu zakładów bukmacherskich :

– Wiedza na temat piłki nożnej

– Wybór bukmachera (i bonusu na start)

– PLAN

– znajomość rodzajów zakładów bukmacherskich


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia na koszykówkę w Betclic – 40 PLN ekstra tylko do wtorku
Następny artykuł50 PLN bonusu na Puchar Polski – oferta specjalna u legalnego bukmachera Totolotek
Bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom bardzo korzystne warunki promocji i bonusów za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów. Bukmacher STS to najlepsze zakłady sportowe w Polsce.