Wielu graczy zakładów bukmacherskich marzy o tym, aby wygrywać fortunę na obstawianiu kuponów, lecz niestety szczęście dopisuje nielicznym. Dla gracza bukmachera Fortuna puszczenie dziewięciu kuponów zakończyło się wygraną w wysokości 3.960.526,49 zł. Jak to zrobił? Tego dowiecie się już w naszym artykule!

Jak gracz zarobił u Fortuny aż 3.960.526,49 zł?

Gracz fortuny stał się milionerem w jeden wieczór!

Fortuna opublikowała na swoim internetowym profilu na portalu Twitter wszystkie kupony, które dały temu typerowi zarobić łącznie aż 3.960.526,49 zł. To rekordowa wygrana u Fortuny. Każdy może sprawdzić, co trzeba było obstawić, by w jedną noc zostać milionerem! Jak widać, w niektórych przypadkach wynik był na pograniczu niemal do samego końca.

Nie chce nam się myśleć, co musiało dziać się w domu osoby, która w ciągu jednej chwili mogła zostać pozbawiona fortuny. Wiele osób uważa, że Liga Europy to trudne rozgrywki do typowania. Jak się okazuje, niekoniecznie, biorąc pod uwagę, że ktoś potrafił tracić aż tak duże AKO na dziewięciu różnych kuponach! Każdy może sprawdzić się w obstawianiu. Legalny bukmacher Fortuna na start daje graczom ponad 1000 PLN w formie bonusu powitalnego!

bonus cashback legalnego bukmachera betclic
Darmowy bonus legalnego bukmachera Betclic w Polsce

Czy szczęście to jedyny czynnik który przyczynił się do wygranej?

Ostatnia wygrana szczęśliwego typera Fortuny potrafi pobudzić wyobraźnię nawet najstarszych bukmacherskich wyjadaczy. Szczęśliwiec, o którym mowa, okazał się prawdziwym ekspertem od piłki nożnej. Postawił łącznie dziewięć kuponów, gdzie znalazły się same propozycje z futbolu. Co ciekawe, wszystkie kupony dotyczyły Ligi Europy.

Jak otrzymać darmowy bonus od fortuny?

To bardzo proste, wystarczy że wejdziemy na stronę www.eFortuna.pl i zarejestrujemy swoje konto, a przy rejestracji wpiszemy kod promocyjny ,,BETONLINE”. Pamiętajmy o tym jednak, że jest to bonus tylko dla nowych graczy, i możemy go odebrać wyłącznie na stronie www.eFortuna.pl. To najlepszy sposób na zapewnienie sobie dodatkowych środków, jeśli dopiero zaczynamy obstawiać zakłady bukmacherskie!

Superoferta w Fortunie

Usługa Superoferta to wybrane przez Fortunę najciekawsze spotkania dnia, w których podniesione zostały kursy na faworyta. Codziennie w Superofercie znajduje się do kilkunastu spotkań, które można obstawić po większych kursach.

Co to jest Cash-Out u Fortuny?

Jest to nowa usługa w Fortunie, która daje możliwość wypłacenia wygranej z zakładu jeszcze przed jego rozstrzygnięciem. Wcześniejsze zamknięcie kuponu dotyczy wyłącznie kuponów AKO. Na kuponie nie może znajdować się ani jedno przegrane wydarzenie.

Konto tymczasowe w Fortunie?

Konto tymczasowe w Fortunie to rejestracja w kilkanaście sekund. Aby ją ukończyć wystarczy podać podstawowe dane osobowe. Nie ma już konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego czy dostarczania wszystkich wymaganych do tej pory informacji. Mamy na to aż 28 dni, do tego czasu możemy korzystać z pełnej oferty bukmachera, bonusów, promocji. Konto tymczasowe można założyć na stronie www.efortuna.pl


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet 40 PLN dla nowych graczy w Totalbet
Następny artykuł30 PLN ekstra w STS. Jak odebrać bonus dla aktywnych graczy?
Bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom bardzo korzystne warunki promocji i bonusów za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów. Bukmacher STS to najlepsze zakłady sportowe w Polsce.