Jeszcze tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od jednego z najbardziej ekscytujących wydarzeń, a mianowicie inauguracji kolejnego sezonu skoków narciarskich. Z tej okazji legalny bukmacher Totalbet przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną.

Inauguracja kolejnego sezonu skoków narciarskich w Totalbet - zakład bez ryzyka
Inauguracja kolejnego sezonu skoków narciarskich w Totalbet – zakład bez ryzyka

Akcja promocyjna zorganizowana z okazji rozpoczęcia sezonu narciarskiego, obejmuje zakład bez ryzyka i zwrot 100% stawki kuponu. Do 50 PLN trafi na konta graczy, którzy obstawią na www.Totalbet.pl kupon według poniższych zasad i jedno zdarzenie im „nie wejdzie”.

Inauguracja kolejnego sezonu skoków narciarskich w Totalbet – bonus dla wszystkich

Członkowie społeczności Totalbet, obstawiający kupon z co najmniej 4 zdarzeniami z oferty skoków narciarskich, otrzymają w razie niepowodzenia zwrot 100% stawki zakładu. Promocja obowiązuje na wydarzenia przedmeczowe w okresie od 21 do 24 listopada 2019 roku.

Zarówno minimalna, jak i maksymalna stawka kuponu kwalifikującego się do promocji, nie została z góry określona. Wyznaczony został natomiast minimalny kurs:

  • łączny – minimum 2,00
  • pojedynczego zdarzenia – co najmniej 1,20

Zakład biorący udział w promocji narciarskiej, musi zostać zakończony do 25 listopada 2019 roku go godziny 2 w nocy.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Z opisywanej promocji zostały wyłączone dwie sytuacje, obejmujące obstawianie kuponów:

  • specjalnych – np. Total Hit, Total Boost,
  • w których nawet 1 zdarzenie rozliczono jako zwrot, sprawiają, że ostateczna liczna rozliczonych zdarzeń zmniejszy się poniżej 3

Zakład bez ryzyka – obrót bonusem 👁

Obrócenie bonusem jest konieczne do wypłacenia środków z konta bonusowego i przeniesienia ich na konto główne. Bukmacher Totalbet wyznaczył szczegóły:

  • jednokrotny obrót
  • co najmniej 4 zdarzenia na kuponie
  • łączny kurs co najmniej 2,00
  • kurs pojedynczego zdarzenia nie niższy, niż 1,20

Do zabawy dołączy tylko jeden kupon na danym koncie bukmacherskim, który spełnia warunki promocji. Na jednego gracza przypada wyłącznie jeden bonus.

Reszta szczegółów promocji, jak również masa innych, równie ciekawych promocji, znajduje się na oficjalnej stronie bukmachera.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWielka Gra – 15 tysięcy złotych w puli aktualnej edycji konkursu w Betclic
Następny artykułNielegalni bukmacherzy – dlaczego powinniśmy ich unikać?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.