Gracze typujący spotkania z oferty Siatkarskiego Pucharu Świata w Betclic, mogą zgarnąć do 500 PLN cashbacku w razie niepowodzenia na kuponie.

Do 500 PLN cashbacku na siatkówkę w Betclic
Do 500 PLN cashbacku na siatkówkę w Betclic

10% stawki – zwrot do 500 PLN w Betclic

500 PLN to maksymalna kwota, jaką można uzyskać za błędne wytypowanie wyników spotkań w opisywanej promocji w Betclic. Typerzy grający na siatkówkę, mogą liczyć na zwrot 10% stawki w razie przegranej.

Obowiązywanie promocji ustalone jest na okres trwania Pucharu Świata, czyli w dniach 4 – 15 października 2019 roku. Dzień później, czyli 16 października 2019 roku, bukmacher wypłaci środki nagrodzonym uczestnikom.

By skorzystać z promocji, należy:

  1. Dokonać zapisu na www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej
  2. Obstawić kupon pojedynczy/wielokrotny.
  3. Zagrać na zdarzenia live/przedmeczowe z oferty siatkówki.
  4. Wytypować po kursie co najmniej 1,50.
sts darmowy bonus bez wpłaty
Freebet sts – kod promocyjny

Jak wypłacić bonus w Betclic?

Spełnienie powyższych warunków uprawnia gracza do odbioru 10% zagranego kuponu. Bukmacher Betclic zastrzega, że wypłata bonusu możliwa jest po obróceniu nim czterokrotnie po kursie co najmniej 2,00 w terminie 90 dni od chwili uzyskania premii.

Uwaga! Promocja nie obowiązuje na mecze siatkówki plażowej, niezależnie od spełnienia pozostałych warunków akcji promocyjnej.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLoteria Kasomania w Totalbet
Następny artykułBezpieczny kupon KOMBI 5+ w LVBet – do 50 PLN premii
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.