Darmowy zakład dla nowych graczy w Totalbet to aktualna promocja obowiązująca na oficjalnej stronie bukmachera. By z niej skorzystać, należy dokonać pełnej rejestracji (z weryfikacją tożsamości).

totalbet freebet 10
Darmowy zakład dla nowych graczy w Totalbet

By skorzystać z promocji, należy dołączyć do grona użytkowników Totalbet. Bonus za rejestrację zostanie przyznany tym graczom, którzy po rejestracji prześlą dokument tożsamości w celu weryfikacji danych osobowych.

Podsumowując, by otrzymać freebet o wartości 10 PLN, należy:

  • założyć konto na www.Totalbet.pl
  • Przesłać dokument do weryfikacji
  • otrzymać pozytywną decyzję

Jak skorzystać z darmowego zakładu w Totalbet?

Otrzymanie pozytywnej weryfikacji, umożliwia odebranie bonusu, na wykorzystanie którego gracz ma 30 dni od zatwierdzenia konta.

Z freebetu można skorzystać przy pomocy kuponu elektronicznego, zagranego ze środków bonusowych (które nie pochodzą z salda głównego).

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład przyznawany jest w chwili, gdy użytkownik zaloguje się do swojego prywatnego konta stałego. Obstawienie przy pomocy freebetu jest jednorazowe i nie podlega podziałowi np. na dwa kuponu po 5 PLN.

Freebet 10 PLN u bukmachera Totalbet

Przy pomocy bonusu od Totalbet można obstawić kupon SOLO, bądź AKO za stawkę 10 PLN. Jedynym warunkiem promocji, jest wytypowanie po kursie całościowym na poziomie minimum 2,00.

W promocji nie mogą wziąć udziału kupony z zastosowaniem opcji cash-out, oraz zakłady systemowe.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułDarmowy zakład w eToto za typowanie spotkań TOP3
Następny artykuł2000 PLN bonus za typowanie piłki nożnej w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.