Każdy kto miał jakiekolwiek doświadczenie z zakładami bukmacherskimi wie, że z biegiem czasu sama oferta ulega zmianom. Wszystko po to, aby poszerzyć zakres działań, a wszystkim użytkownikom dać nowe możliwości, które również być może będą w stanie przyciągnąć nowych graczy. Obecnie na terenie naszego kraju legalnie działa kilkunastu bukmacherów oferujących różne rodzaje zakładów. Warto dodać, że w ofercie każdego z nich poza klasycznymi zakładami znajduje się również wiele bonusów bukmacherskich? Co to takiego są te bonusy i jakie korzyści możemy z nich czerpać? O tym poniżej.

bukmacherskie promocje na start
Darmowe bonusy i promocje na start od legalnych bukmacherów

Bonus powitalny

U większości bukmacherów zaraz po rejestracji nowy użytkownik może odebrać tzw. bonus powitalny. Jest to znakomity sposób na promocję i jednocześnie zyskanie nowych graczy. Dzięki temu zaraz po założeniu konta możemy przetestować wszystkie opcje danego serwisu, sprawdzić całą ofertę, a przede wszystkim postawić swój pierwszy kupon zupełnie za darmo.

Promocje bukmacherskie wraz z biegiem czasu ulegają licznym zmianom, a wszystko po to, aby każdy z bukmacherów mógł dostosować je do tych panujących w danej chwili na rynku. Każda z takich firm chce pozyskiwać jak najwięcej nowych klientów oraz oczywiście marzy o tym, aby taki gracz został jak najdłużej. Właśnie po to wprowadzone zostały tego rodzaju bonusy na start.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowe czy nie?

Jednak teraz trzeba postawić sobie pytanie czy takie bonusy są naprawdę całkowicie darmowe? Większość bukmacherów przedstawia takie bonusy powitalne jako te całkowicie darmowe. W praktyce wygląda to, jednak trochę inaczej. Dlaczego? Jak się okazuje nazwa darmowy służy tylko i wyłącznie do tego, aby przyciągnąć uwagę potencjalnego nowego użytkownika i przede wszystkim zachęcić do rejestracji. Gdzie jest, więc haczyk?

Za każdą tego rodzaju promocją ukryte są pewne warunki, które każdy z korzystających z bonusu musi spełnić, aby ten mógł zostać przyznany. Warto zwrócić jednak uwagę na to, iż nie zawsze to tak wygląda, bo jak się okazuje i tak kilka firm oferuje taki darmowy bonus faktycznie za samo zarejestrowanie się na stronie. Takim przykładem jest chociażby bukmacher Fortuna. Zupełnym przeciwieństwem jest z kolei bukmacher LV BET. Aby otrzymać promocje bukmacherskie musimy spełnić kilka wymagań oraz jednocześnie zaakceptować zgody marketingowe przez, które później nasza skrzynka mailowa będzie zasypywana różnego rodzaju spamem.

Tradycyjna rejestracja

Czy tradycyjna rejestracja przyniesie nam jakieś korzyści? Musimy wiedzieć o tym, że jeśli zdecydujemy się na założenie konta poprzez stronę główną nie zawsze otrzymamy wspomniany wyżej bonus. W tym przypadku cały proces rejestracji okazał się po prostu stratą czasu. Można wtedy usunąć konto, jednak należy pamiętać, że samo usunięcie naszych danych osobowych może trwać nawet 2 miesiące.

Czasami legalny bukmacher może zaoferować nam cashback, czyli zwrot środków za zakład, który nie wszedł. Jednak nie jest to do końca opłacalne, bo najpierw musimy zainwestować własne środki. Z drugiej strony, jeśli mamy pewność, że w razie porażki pieniądze zostaną nam zwrócone to nic nie tracimy. Wszystkie promocje u bukmacherów powinny być po to, aby zapewnić nam rozrywkę na dłużej. Właśnie dlatego wszystkie tego rodzaju firmy ścigają się w tym kto zaoferuje bardziej atrakcyjne promocje swoim graczom, które ciągle się zmieniają w zależności od sytuacji na rynku.

Jest to również bez wątpienia robione po to, aby utrzymać jak największą ilość graczy. Trzeba, jednak bardzo uważać i dokładnie czytać regulaminy, bo niejednokrotnie zapisane są w nich pewne warunki, które należy spełnić w celu otrzymania bonusu.

Poprzedni artykułCzy warto korzystać z płatnych typów bukmacherskich?
Następny artykułSTS największy Polski bukmacher
Najlepszy bukmacher online w Polsce. Promocje i darmowe bonusy do legalnych bukmacherów internetowych. Dobry bukmacher, ranking najlepszych buków.