Któż z nas nigdy nie marzył o tym, żeby być naprawdę bogatym człowiekiem. Takie życie jawi się jako raj na ziemi. Co prawda nie do końca tak jest, ale większość jest przekonanych, że nie można sobie wyobrazić nic lepszego. Zakłady bukmacherskie stwarzają pewną możliwość, aby zarobić naprawdę dużo pieniędzy i rzeczywiście stać się bogatym, wpływowym Polakiem. Niektórzy korzystają z płatnych typów. Dzisiaj dowiecie się dużo więcej na ten temat. Kiedy wybrać taki wariant? Jacy typujący będą najlepsi? Jak powinni być „przesiani” przez sito selekcji?

płatne typy bukmacherskie
Czy warto korzystać z płatnych typów bukmacherskich?

Kiedy warto grać płatne typy bukmacherskie?

Powstaje coraz więcej serwisów, gdzie można zapłacić za płatne typy. Kiedy warto zdecydować się na coś takiego? Na przykład wtedy, kiedy sami nie macie zbyt dużo czasu na analizę spotkań. Żyjemy w ciągłym pośpiechu. Większość ludzi pracuje po kilka, nawet kilkanaście godzin w trakcie każdego dnia – wliczając w to nawet weekendy.

Są osoby, które po prostu nie mają odpowiednio dużo czasu, aby spokojnie usiąść i przeanalizować wszystkie najważniejsze parametry. Wtedy można kupić płatne typy bukmacherskie i zainwestować w nie określoną sumę gotówki. Czy taka inwestycja się zwróci? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Gdyby istniała osoba, która zawsze miałaby trafne przewidywania, lub praktycznie zawsze, to raczej nie sprzedawałaby płatnych typów, ponieważ byłaby w stanie samodzielnie zarobić gigantyczne pieniądze.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Nie można zatem oczekiwać kokosów, ale z drugiej strony są typerzy, którzy rzeczywiście pomagają regularnie zarabiać sensowne pieniądze. Korzystanie z pomocy innych jest też dobre dla osób, które po prostu nie mają do tego smykałki, a chcą zainwestować pieniądze właśnie w legalnie działających bukmacherów na terenie naszego kraju.

Jakich typerów wybierać?

W każdej dziedzinie jest tak, że jedna osoba jest fachowcem, druga  jakoś sobie radzi, a trzecia kompletnie się do tego nie nadaje. Tutaj sprawa wygląda podobnie. Są gracze, którzy naprawdę mają pojęcie o typowaniu. Są zawodnicy, którzy prezentują przeciętne statystyki. Są też osoby, które sprzedają płatne typy, chociaż w ogóle nie mają pojęcia o skutecznej grze i właściwej strategii.

„Ja wybieram zawsze typy bukmacherskie z forum betonline.net.pl, na którym najlepsi w Polsce typerzy obstawiają swoje kupony. Oczywiście za darmo, nikt nie daje tam płatnych typów bo to darmowa strona.” – typer z itypy.pl

Co to pokazuje? To dowód na to, że tak samo, jak starannie trzeba wybierać typy, tak samo starannie trzeba też wybierać graczy. Pomagają w tym różnego rodzaju ranking i klasyfikacje. Warto sprawdzić zawodników pod kątem osiąganego yieldu. To chyba najlepszy parametr, który określa poziom konkretnego zawodnika. Należy też sprawdzić, jaka jest jego specjalizacja. Warto również odrzucać osoby, które typują wszystko, co wpadnie im pod rękę. Oni nie są specjalistami z niczego.

Wyłącznie sprawdzone źródła typów

Nie brakuje osób, które ogłaszają się na różnych forach, że mają pewniaki, czy posiadają dostęp do ustawionych meczów. Takie informacje trzeba traktować z przymrużeniem oka. Jeśli chcecie jakieś płatne typy, to tylko ze sprawdzonych źródeł.

Omijajcie natomiast osoby, które podają się za wielkich znawców, a tak naprawdę szukają tylko ludzi, żeby naciągnąć ich na gotówkę.

Poprzedni artykułKiedy zmienić strategię gry w zakładach bukmacherskich?
Następny artykułDarmowe bonusy na start od bukmacherów
Najlepszy bukmacher online w Polsce. Promocje i darmowe bonusy do legalnych bukmacherów internetowych. Dobry bukmacher, ranking najlepszych buków.