Lubisz obstawiać gry karciane w STS? Sprawia Ci frajdę typowanie bez patrzenia na kurs? Lubisz zabawę bez ryzyka? Sprawdź szczegóły promocji Bezpieczne 20 PLN.

sts, kobiety, bonus, promocja
Bonus 20 PLN za typowanie gier karcianych Betgames w STS

Bezpieczne 20 PLN to akcja promocyjna skierowana do miłośników typowania wirtualnych karcianek Betgames. Niezależnie od tego, czy typujesz pierwszy, czy kolejny już raz, możesz liczyć na zwrot 100% stawki przegranego zakładu.

Akcja promocyjna dotyczy graczy, którzy obstawią kupony solo bądź ako przy pomocy środków depozytowych. Legalny bukmacher STS zaznacza, że maksymalna stawka zwrotu wynosi 20 PLN.

Cashback za typowanie gier karcianych Betgames w STS

Na oficjalnej stronie www.STS.pl znajdziesz informacje o tym, że w zabawie możesz wziąć udział tylko jeden raz. Otrzymasz cashback za wszystkie przegrane kupony zagrane w ciągu jednej doby obowiązywania promocji od 00:00 do 23:59.

betclic kod510 premia
betclic kod510 premia

Bonus 20 PLN za typowanie gier karcianych Betgames w STS otrzymasz niezależnie od tego, po jakim kursie kuponu grasz.

W akcji nie biorą udziału zakłady pochodzące z opcji cash-out, zagrane ze zwrotu, MaxiKombi, czy zakłady bezpieczne.

By móc wypłacić bonus, należy obrócić jego trzykrotnością po kursie minimum 1,91. Innymi słowy – jeśli wygrasz 20 PLN, musisz obrócić kwotą 60 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny „KOD510” dla nowych graczy w Betclic
Następny artykułTotal Bonus w Totalbet – nawet 51% ekstra
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.