Do 50 PLN premii otrzymają gracze, którzy obstawią bezpieczny kupon KOMBI 5+ w LVBet i spełnią warunki promocji. Szczegóły akcji znajdują się poniżej.

Bezpieczny kupon KOMBI 5+ w LVBet - do 50 PLN premii
Bezpieczny kupon KOMBI 5+ w LVBet – do 50 PLN premii

Promocja „Bezpieczny kupon KOMBI 5+” to gratka dla miłośników zakładów akumulowanych. Obstawiając zakład w LVBet, można zgarnąć nawet 50 PLN premii. By zostać zakwalifikowanym do akcji, należy postępować wg poniższych zasad.

Zasady promocji „Bezpieczny kupon KOMBI 5+”

  1. Posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego na www.LVBet.pl
  2. Zagranie kuponu KOMBI z co najmniej 5 zdarzeniami.
  3. Obstawienie za stawkę minimum 20 PLN po kursie co najmniej 3,00.
  4. Przegranie jednego zdarzenia na zakładzie.

Legalny bukmacher LVBet przekaże bonusowe środki w każdy poniedziałek do godziny 17:00. Premia zostanie zaokrąglona do pełnych złotówek wg praw matematyki.

Freebet 20 PLN - eToto kod promocyjny
Freebet 20 PLN – eToto kod promocyjny

Obrót bonusem w promocji „Bezpieczny kupon KOMBI 5+” w LVBet

Wypłacenie bonusu w promocji „Bezpieczny kupon KOMBI 5+” możliwe jest pod warunkiem 3-krotnego obrotu zdobytymi środkami. Kurs zagranego kuponu został ustalony na minimum 1,75.

Do promocji kwalifikują się zakłady zagrane za środki własne. Nie biorą udziału w zabawie kupony, w których wykorzystano opcję cash-out.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDo 500 PLN cashbacku na siatkówkę w Betclic
Następny artykułPremia na koszykówkę w Betclic – 40 PLN ekstra tylko do wtorku
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.