Legalny bukmacher Betfan oferuje swoim graczom 14% ekstra za wytypowanie kuponu z co najmniej 2 zdarzeniami. Promocja Bez Podatku Extra to okazja na zdobycie nawet… 20% kasy więcej!

Bez Podatku Extra - Betfan oferuje 14% ekstra za kupon z 2 zdarzeniami -
Bez Podatku Extra – Betfan oferuje 14% ekstra za kupon z 2 zdarzeniami –

Wzięcie udziału w promocji możliwe jest po stworzeniu nowego kuponu, na którym znajdą się o najmniej dwa zdarzenia spełniające określone niżej warunki.

Betfan oferuje 14% ekstra za kupon z 2 zdarzeniami pod warunkiem:

  • zagrania kuponu wielokrotnego
  • na www.Betfan.pl lub w aplikacji
  • z co najmniej 2 zdarzeniami
  • po kursie całkowitym minimum 2,00
  • kursie pojedynczego zdarzenia co najmniej 1,25

Bez Podatku Extra w Betfan

Jeżeli wszystkie obstawione zdarzenia ,,wejdą” i spełnią powyższe warunki, współczynnik zmieni się na 1, gwarantując zwiększenie wygranej o 14%, czyli o podatek.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Nawet 20% więcej w promocji w Betfan

Poza możliwością zgarnięcia 14% wygranej ekstra, istnieje szansa na zdobycie nawet 20%, pod warunkiem wytypowania większej ilości zdarzeń (co najmniej 4).

Typowanie w Betfan jest w pełni zgodne z polskim prawem. Korzystanie z usług Betfan jest bezpieczne, czego gwarancją jest posiadane przez bukmachera, zezwolenie Ministerstwa Finansów RP.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotal Bonus w Totalbet – nawet 51% ekstra
Następny artykułLoteria Kasomania w Totalbet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.