Stawka kuponu za zakład wielokrotny, w którym jedno spotkanie ,,nie wejdzie”, zostanie zwrócona na konto gracza w Betclic. Promocja jest ograniczona w czasie!

Premia w betclic
W Betclic za przegrane spotkanie gracz otrzyma zwrot wartości kuponu

Betclic zwraca stawkę kuponu za zakład wielokrotny w razie jednego niepowodzenia. Wzięcie udziału w promocji jest jednak uzależnione od spełnienia kilku warunków.

Co trzeba zrobić, by zakwalifikować się do promocji?
💰💰💰

  • obstawić kupon wielokrotny
  • za minimum 20 złotych
  • po kursie całkowitym co najmniej 5
  • na nie mniej, niż 5 zdarzeń
  • na spotkania piłkarskie

Promocja w Betclic obowiązuje w dniach 13 – 15 sierpnia 2019 roku do północy. Wszystkie zdarzenia biorące udział w obstawionym zakładzie, muszą zostać rozliczone do dziś do godziny 23:59.

Zwrot stawki w razie niepowodzenia na zakładzie wielokrotnym zostanie dokonany 16 sierpnia 2019 roku.

Betfan kod promocyjny
Kod promocyjny do Betfan

Kto otrzyma bonus w Betclic?

Premię otrzyma gracz, który obstawi w Betclic zakład akumulowany na co najmniej 5 zdarzeń po kursie całkowitym 5 za stawkę kuponu minimum 20 złotych i przegra jedno wydarzenie.

Maksymalna wartość bonusu wynosi w tej promocji 40 złotych. Taka suma zostanie przyznana w razie obstawienia kuponu za nie mniej, jak 40 złotych.

By wziąć udział w promocji, trzeba mieć aktywne konto bukmacherskie w Betclic. Rejestracja u tego legalnego bukmachera jest całkowicie darmowa.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktywny kod promocyjny do bukmachera Betclic
Następny artykułFortuna nagradza prawidłowo typujących użytkowników – 20 złotych premii za wygrany zakład
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.