Nowi gracze, którzy założą konto u legalnego bukmachera Betclic, mogą liczyć na pierwszy zakład postawiony bez żadnego ryzyka. Bonus za wpisanie kodu promocyjnego, to aż 500 złotych zwrotu w razie przegranej.

betclic kod promocyjny kod500
Aktualny bonus powitalny. Legalny bukmacher BetClic 2019

Kod promocyjny Betclic przy rejestracji

Betclic działa na polskim rynku w ramach zezwolenia Ministerstwa Finansów. Taki dokument oznacza w pełni legalne funkcjonowanie w zgodzie z prawem.

Dlaczego opisywany buk dopiero rok po otrzymaniu zgody na działalność, otworzył swój portal? By zadbać o wszystkie potrzeby graczy na najwyższym poziomie.

Dołączenie do Betclic umożliwia nie tylko wstąpienie do rodziny bukmacherskiej, ale przede wszystkim możliwość dużych wygranych.

Dzięki kodowi promocyjnemu KOD500, wpisanemu w okienko podczas rejestracji, nowy użytkownik gwarantuje sobie zakład bez ryzyka do 500 złotych.

Cashback w postaci 500 złotych to rzadkość na aktualnym rynku bukmacherskim. Korzystając z bonusu, pierwsze typowanie jest w 100% bezpieczne.

KOD500 kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic KOD500

Cashback w Betclic po wpisaniu kodu promocyjnego

KOD500 można wpisać w trakcie rejestracji po podaniu maila, hasła i numeru telefonu. Kilka chwil wystarczy, by konto gracza zostało uhonorowane wartościowym bonusem.

Konto można założyć w każdej chwili. Legalny bukmacher Betclic oferuje wiele innych, równie ciekawych promocji. Z kodu warto jednak skorzystać w pierwszej kolejności, bo później nie będzie na to okazji.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTOP 100 graczy Betclic z nagrodami
Następny artykułBetclic zwraca stawkę kuponu w razie niepowodzenia na zakładzie wielokrotnym
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.