50 PLN ekstra na obstawianie Pucharu Polski – taka oferta widnieje na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Totolotek i zachęca wszystkich graczy, posiadających zweryfikowane konto bukmacherskie. Zasady promocji znajdują się w dalszej części wpisu.

50 PLN bonusu na Puchar Polski - oferta specjalna u legalnego bukmachera Totolotek
50 PLN bonusu na Puchar Polski – oferta specjalna u legalnego bukmachera Totolotek

By skorzystać z promocji, należy w pierwszej kolejności:

  1. Założyć konto na www.Totolotek.pl, w mobilnej wersji strony lub w aplikacji na smartfony.
  2. Zweryfikować swoje dane.
  3. Zacząć obstawiać zgodnie z zasadami wskazanymi w dalszej części tego wpisu.

Jakie zdarzenia biorą udział w promocji w Totolotek?

50 PLN bonusu na Puchar Polski – oferta specjalna u legalnego bukmachera Totolotek obowiązuje na zdarzenia na żywo, oraz przedmeczowe. Akcja promocyjna dotyczy kuponów pojedynczych, kombi, oraz multiway.

50 PLN to maksymalna nagroda, wypłacana w sytuacji, gdy gracz obstawi zakład za 100 złotych i więcej. Jeżeli stawka kuponu wyniesie np. minimalne 50 PLN, na konto gracza legalny bukmacher Totolotek przeleje 25 PLN, stanowiące 50% wniesionej kwoty.

Ważna informacja! Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie na wydarzenie Totolotek Puchar Polski, którego 1/16 finału rozegrana zostanie w dniach 29 – 31 października 2019 roku.

Wypłata bonusu w Totolotek Puchar Polski

Legalny bukmacher Totolotek zapewnia, że zrealizuje wypłatę środków promocyjnych w ciągu 48 godzin od chwili przyznania nagrody.

STS - freebet, kod promocyjny, promocja
STS – freebet, kod promocyjny, promocja

Typować można tylko ze środków własnych. Granie za pieniądze pochodzące z nagród, nie gwarantuje kwalifikacji, mimo spełnienia reszty warunków.

W promocji z tego wpisu nie skorzystają gracze typujący:

  • przy pomocy mechanizmu cashout
  • kupony anulowane
  • wydarzenia powtarzające się

Gdzie obstawiać Totolotka?

Obstawianie w Totolotek możliwe jest na różnych kanałach (na stronie www.Totolotek.pl, mobilnej wersji, oraz w aplikacji). Należy pamiętać o tym, że podjęcie wyzwania na danym kanale, wymusza kontynuowanie zabawy w tym samym miejscu.

By rozporządzać nagrodą, należy obrócić nią jednokrotnie po kursie co najmniej 2,00 w terminie 30 dni od dnia otrzymania bonusu.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać piłkę nożną – poradnik
Następny artykułPakiet Pudziana – oferta specjalna dla nowych graczy w Betfan
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.