Legalny bukmacher Betclic przyznaje aktywnym graczom od 50 do 2000 PLN. Bonus oferowany jest za typowanie meczów piłki nożnej na portalu organizatora.

betclic promocja
2000 PLN bonus za typowanie piłki nożnej w Betclic

Betclic to popularny bukmacher, który znany jest z tego, że dba o swoich użytkowników. Wyzwanie Betclic to najnowsza promocja bukmacherska, dzięki której 30 graczy z największą ilością zebranych punktów, otrzyma bonus o wartości od 50 do 2000 PLN.

Ekstra kasa przyznawana jest za typowanie piłki nożnej na www.Betclic.pl między 3 a 8 września 2019 roku. Fani futbolówki, którzy znajdą się w rankingu bukmachera, mogą liczyć na:

Betclic nagrody
Nagrody w Wyzwaniu Betclic

Punkty kolekcjonowane są za obstawianie kuponów spełniających określone warunki. 2 punkty bukmacher przyznaje za każdą zagraną złotówkę na kuponie pojedynczy. 3 punkty to wynagrodzenie za obstawienie każdej złotówki na zakładach wielokrotnych.

Jakie kupony w promocji Betclic?

Zakłady obstawione w ramach akcji promocyjnej Wyzwanie Betclic, muszą być zagrane:

  • za co najmniej 1 PLN
  • po kursie minimum 1,50
  • w okresie od 3 do 8 września 2019 roku
  • na mecze piłki nożnej
freebet rejestracja sts
Freebet w STS – kod promocyjny BETONLINE

W Wyzwaniu Betclic nie biorą udziału kupony oferowane ze środków premiowych, powtarzające się, oraz z zastosowaną funkcją cashout.

Betclic to bukmacher oferujący wyłącznie legalne usługi. Jego funkcjonowanie w granicach prawa gwarantuje zezwolenie Ministerstwa Finansów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy zakład dla nowych graczy w Totalbet
Następny artykuł20 PLN bonusu na Sporty Wirtualne w LV Bet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.