Za postawienie zakładów na Sporty Wirtualne, LV Bet przyznaje 20 PLN bonusu. Za 100 PLN zagrane w danym tygodniu, legalny bukmacher oferuje premię w kolejnym.

lv bet premia promocja bonus sporty wirtualne
20 PLN bonusu na Sporty Wirtualne w LV Bet

Gracze, którzy przez cały tydzień (od poniedziałku do niedzieli) będą stawiali zakłady z oferty dotyczącej sportów wirtualnych, dokonując obrotu minimum 100 PLN, otrzymają w kolejny poniedziałek 20 PLN bonusu.

Legalny bukmacher LV Bet podkreśla, że promocja odnawia się każdego tygodnia. Ekstra kasa zostanie dopisana do konta użytkownika na www.LVBet.pl w pierwszy dzień tygodnia do godziny 17:00.

Minimalny obrót w zakładach na sporty wirtualne, to 100 złotych netto. By kupon został zaliczony do promocji, musi być postawiony po kursie co najmniej 1,50.

Freebet sts betonline bonus
Aktualny kod promocyjny do STS – freebet 29 PLN

Gracze powinni pamiętać o tym, że w opisywanej akcji promocyjnej nie biorą udziału środki bonusowe. Oznacza to, że przystępując do zabawy, można inwestować tylko środki własne.

Obrót bonusem w LV Bet

Otrzymane 20 PLN podlega obowiązkowemu 5 – krotnemu obrotowi na zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Obstawiać można na stronie www.LVBet.pl, jej mobilnej wersji, oraz w aplikacji mobilnej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł2000 PLN bonus za typowanie piłki nożnej w Betclic
Następny artykułSpecjalny kod promocyjny „KOD510” dla nowych graczy w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Bonusy do Betfan. Betclic, STS i innych dobrych bukmacherów w internecie.